Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka #bekazwykopkow #4konserwy

Wykopki:
- Co miesiąc postują wykład Jurija Bezimieniowa
- Codziennie narzekają, że piorą nam mózgi
- Nie oglądają lewackiej propagandy TVN, Netflixa, Disneya
- Twierdzą, że reklama z czarnym i białą to programowanie społeczne
- Na ogół śmieją się z TVP

Też wykopki:
- Piszą, że Niemcy uwalą wszystko i wszystkich w Polsce, nie mając nic na poparcie swoich tez.

Śmialiście się z Kurskiego, ale typ wam do SKUTECZNIE do łba wbił, że Tusk to Niemiec i nawet z tym nie dyskutujcie. Najgorsze w "Fur Deutschland" jest to, że ono zadziałało na was xD
LebronAntetokounmpo - #neuropa #polityka #bekazwykopkow #4konserwy 

Wykopki:
- Co mi...

źródło: 3aeaa8d6ce49114e28c1d7d6ca40a293,0,0,0,0

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Koziom: to po pierwsze, ciągle mówi się, że po audycie będą decyzję co i jak. Po drugie, serio Niemców nie grzeje ten temat xD Jeśli coś się Niemcom nie podoba w Polsce, to PiS i zanieczyszczenie powietrza, które często z wiatrem przenosi się za Odrę.
  • Odpowiedz
I tak tego nigdy nie zrozumieją,


@wstanczyk: moim zdaniem, to narracja PiS o tym, że oni są Polakami Partriotami a reszta to agenci zagranicy też się przyjęła. Dla demokracji, społeczeństw, spór jest naturalny. Tak, Polacy mogą się różnic w temacie CPK, EJ, czy Izery. Ja jestem zdania, że CPK i EJ są dla nas korzystne, Izera to jakiś miś, nie uda się. Nie uważam, aby to mnie określało jako lepszego, czy
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: W ogóle męczące jest to robienie z każdego jednego tematu jakiejś ostatecznej walki o Polskę, ołtarza na którym trzeba złożyć się w ofierze, bo inaczej będziemy zgubieni. A co do patriotyzmu - no sporo znam też nieprawicowych patriotów, za takich się uważających. Ale fakt, że ten odpustowy patriotyzm zawłaszczyła sobie prawica, co jest trochę dziwne w kraju, gdzie ojcami niepodległości byli w sporej części zadeklarowani socjaliści.

Imho to jest raczej
  • Odpowiedz
@Koziom: Chciałbym żeby rządy podejmował niepopularne decyzje, które będą jak najlepsze dla Polski i jeśli CPK jest czymś takim to powinno powstać. Zasłanianie się opinią publiczna jest fajne jak jesteśmy w tej większości, ale sporo na Wykopie było zgrzytania zębami przy wprowadzeniu 800+, choć przecież rewaloryzacja była popierana przez większość. Z drugiej strony zmiana wieku emerytalnego przez PO też była krytykowana przez większość, a przecież była to jedna z ostatnich prób
  • Odpowiedz
nie żeby Partia Konserwatywna nie szkoliła polityków PC w latach 90, o czym wspominał Ludwik Dorn


@apaczessi: w latach 90 to cała klasa polityczna i wyróżniający się młodzi działacze jeździli na stypendia, zaproszenia, kursy po całym zachodzie - UK, Niemcy, Francja, USA. Sam Morawiecki zrobił w Hamburgu podyplomówkę xD
  • Odpowiedz