Wpis z mikrobloga

@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy A mnie jest jej mega szkoda, bo nic nie narozrabiała. Jej jedynym "niecnym" uczynkiem było to, że zablokowała typa po programie i nie chciała ratować związku, kiedy wyszło, że on spotyka się z innymi dupkami z portali randkowych i się z nimi całuje. Marek to mega toksyk, objechał ją równo w ramach zemsty, chociaż ona nie powiedziała na niego złego słowa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@agacik92: Nie pamiętam żeby ją jakoś mocno objechał, bardziej kojarzę że tęsknił, a co do całowania to wyszło przez eye detect, więc raczej z przymrużeniem oka bym to traktował. Natomiast całkowicie odcięcie się od swojego chłopaka, bez żadnego słowa wyjaśnienia to jest dla mnie totalnie niepojęta sytuacja xD Zwłaszcza że pod koniec programu wyglądało że jest wszystko ok między nimi. Ale widziałem teorię że nigdy nie byli parą i Marek jest
  • Odpowiedz
@agacik92: błagaaaam! Jak "kontakty intymne" to całowanie, to całowanie będzie nawet buziakiem w policzek przy takim badaniu. Laska od początku nie chciała z nim rozmawiać, nic wyjaśniać, bawiła się w jakieś karanie cichymi dniami, znalazła sobie sposób żeby zaistnieć i tyle. Zachowanie gorsze niż Roch z hotelu paradise - on też przed kamerami udawał, że z Justyną wszystko pięknie, kamery zniknęły i już koniec znajomości, nawet obok siebie w samolocie nie
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms No bo to toksyk, zobacz jak ją zwyzywał tylko za to, że go zablokowała. Nie wiadomo co się działo poza kamerami. Ja bym się zachowała tak samo i zupełnie nie uważam, że to jest nie fair. Czasem zamiast "kopać się z koniem", warto po prostu się odciąć i tyle. Nie rozumiem zupełnie tego wybielania typa i hejtu na nią. Serio. To jest dla mnie niepojęte, że jedzie się ofiarę, a nie
  • Odpowiedz
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy jak dla mnie to od razu widać było, że on jest jakiś dziwny. Oczywiście, że ją pocisnął, że jest paskudna z charakteru i się chciała wybić na nim. Zwykła zemsta i tyle. Nikt z pozostałych uczestników nie powiedział nic złego na swojego partnera.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że ją pocisnął, że jest paskudna z charakteru i się chciała wybić na nim

@agacik92: przecież to było na reunionie a nie w programie i ten paskudny charakter potwierdziło kilka innych osób

Nikt z pozostałych uczestników nie powiedział nic złego na swojego partnera.

XD myślę że śmiało można powiedzieć że akurat Marek należał do osób które najmniej obgadywały drugą połówkę, widać było że tęskni i mu zależy
  • Odpowiedz
@agacik92: Weź zwróć uwagę, że wszyscy tam mieli o niej takie samo zdanie, a on powiedział tylko, że ma paskudny charakter - jakby Twój facet nagle przestał udawać, że istniejesz, to rozumiem, że byś się uśmiechnęła i tyle, no ok. Z mojej perspektywy to ona tu jest toksykiem.
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms: ile ona ma lat? 18? 19? Ja tez z perspektywy mężczyzny po 30 mam przemyślenia, że coś tam kiedyś źle rozegrałem. My znamy tylko jakąś część tej historii, jakiś powód tego zablokowania na pewno był. Już dawno wyleczyłem się z osądzania i oceniania ludzi po tym, że ktoś coś o nich powiedział. A już w ogóle żałosne było to kółko wzajemnej adoracji w niektórych momentach. Ci ludzie nawzajem mają czelność
  • Odpowiedz