Wpis z mikrobloga

nie umiem zrobić jajka w koszulce no po prostu to #!$%@? nie wychodzi tak jak pokazują na filmikach że jest kulka tylko #!$%@? się to jajko a białko jest konsystencji jak rozmoczony ser biały
  • 26
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet: woda i ocet i nie ma uja ze nie wyjdzie..a jak zagotujesz to zmniejsz troche ogień, niech nie "buzuje" ta woda za mocno.. robisz wirek i wlewasz delikatnie
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: robiłem wir dawałem ocet nawet próbowałem moczyć rozbite jajko w wodzie z octem bo taki widziałem też przepis że wtedy się robi taka błonka na jajku niby a i tak #!$%@? i się u mnie #!$%@? próbowałem kupne jajka i nawet takie naturalne ze wsi
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet: za to że się podszywasz pod różową to nie powinnam Ci pomagać ale niech strace. Mi zaczęło wychodzic idealne jajko w koszulce dopiero jak jajko zaczęłam rozbijać nad metalowym sitkiem o gęstym oczku. Wtedy ta zewnętrzna błonka się usuwa z jajka (to to gówno co czasem nie pozwala obrać jajka normalnie). Jak takie odsączone jajko wrzucisz do wody to już musi Ci wyjść.
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: no ale może faktycznie lepiej nie odpisuj bo jestem chłopem w dodatku 30 letnim prawiczkiem z niepełnosprawnym #!$%@? czyli czymś czym na pewno najbardziej na świecie gardzisz i się brzydzisz i szkoda twojego czasu na odpisanie
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: o co ci chodzi no nie mam #!$%@? od urudzenia mi się niepełnosprawny trafił a że rodzice proste takie człowieki w latach dziewiędziesiątych i lekarze ślepi #!$%@? przeoczyli i nie zareagowali że mam schorzenia #!$%@? które się operuje u noworodków to tak zostałęm i se istnieję i nikomu nie mogę w prost coś wyjaśnić ani być samcem i się czuć i #!$%@? pokazać bo jestem niepełnosprawny i społeczeństwo od takich
  • Odpowiedz