Wpis z mikrobloga

W tą sobotę ponowne odbędzie się karnawał w Straelen(Niemcy). Po mieście jeździ traktorek ciągnący przyczepę, z której to rzucają małpeczki i słodycze. Na rynku stoi wielki stół z piwami, tylko podchodzisz i bierzesz. Jest też ekipa ciągnąca wózki z winem, szampanem w tych mniejszych butelkach 300ml. I tak się pije za te lepsze plony( bo takie jest założenie tej imprezy) do niedzieli. Będzie ktoś? Ja chyba na chwilę przyjadę, zobaczyć co tam się dzieje.
#emigracja #niemcy
SaintWykopek - W tą sobotę ponowne odbędzie się karnawał w Straelen(Niemcy). Po mieśc...

źródło: temp_file8895970482680034811

Pobierz
  • 10
@SaintWykopek: Pojedź sobie do Kolonii to zobaczysz jak wygląda #!$%@? karnawał a nie jakieś Straelen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś jako gówniarz chętnie jeździłem, masa #!$%@? ludzi, poznajesz ich całą masę. Od irytujących zapijusów po 60tce po chętne gówniary które niezbyt dobrze znoszą większe ilości alkoholu i rozkładają im się nogi xD

Teraz to mnie przeraża, i cały weekend plus poniedziałek spędzę w domu żeby nie musieć
Od irytujących zapijusów po 60tce po chętne gówniary które niezbyt dobrze znoszą większe ilości alkoholu i rozkładają im się nogi xD


@erni13 Aha, więc tak to wygląda kiedy nie jesteś #!$%@? ()
@SaintWykopek: Bynajmniej nie o to mi chodzi xD Zwyczajnie karnawał w Niemczech to trochę taka celebracja bardzo "luźnego" podejścia do życia. To nie ma nic do bycia #!$%@?.

Zwyczajnie musisz być #!$%@? xD