Wpis z mikrobloga

Poparzenie skóry podczas naprawy, robienie dziesiątek bezsensownych rzeczy przy tym samochodzie, rozbieranie wszystkiego na części pierwsze, a efekt końcowy taki sam jak przed „naprawą” xDDDD no kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mądrzenie się i wyśmiewanie komentarzy to chleb powszedni #korsir #odyn
BasTajpan - Poparzenie skóry podczas naprawy, robienie dziesiątek bezsensownych rzecz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BasTajpan: Auto jeździ, dach nie cieknie, szyba wklejona, a ten znalazł sobie nowe zmartwienie w postaci zbyt słabego przyspieszenia. Teraz zamiast budować kampera, będzie robił tuning, żeby móc podjechać do paczkomatu o pół sekundy szybciej.
  • Odpowiedz
@Korsir powiedzmy sobie to otwarcie, kupiłeś totalnego trupa, w którego nie opłaca się inwestować, mieszkam w od lat w DE i takich aut się nie kupuje, to jest skarbonka bez dna. Tym bardziej nie kupuje się aut od Turków czy innych książąt z południa. Chcesz kupić dobre auto w DE, to kupuj od Hansa z sprawdzoną książką pojazdu.
  • Odpowiedz
@Nile nie zgodzę się, nadal uważam to za dobry zakup. Robiąc to wszystko, zmieniając klapy, uszczelki na wydechu, szyberdach i te dwa moduły nadal mało wydałem. Pranie tapicerki i te wszystkie małe dodatki to tylko na plus. Łączenie za to auto wyjdzie w okolicach 20 tys. Za tyle w Polsce się kupi takiego samego ulepa, a tutaj mam wszystko porobione.
  • Odpowiedz
@Korsir: wiesz, nie liczysz swojego czasu, a to też kosztuje kasę, jakbyś miał to robić w warsztacie to miałbyś trupa z 300k przebiegu, w którego musiałbyś wsadzić więcej niż dałeś. Ja tu nie mądruję, bo to twoja kasa, robisz to też pod kontent jakiś, więc masz szansę, że coś tam z YT spadnie, ale zdania nie zmienię, to trup, a ty zostałeś nekromantą :D
  • Odpowiedz
@Nile: tylko kwestia jest taka - ten czas zamienił w pieniądz bo nagrywał odcinki wiec jesli faktycznie jest zrobione auto dobrze i w tych okolicach 20k to to jest dla niego sytuacja winwin
  • Odpowiedz