Wpis z mikrobloga

@qwe_ nic z tych postów nie wynika.

Dalej Wiśniewski idzie siedzieć, bo zarówno prokurator, który postawił mu zarzuty zupełnie z dupy oraz sędzia, który zignorował dowody działające na korzyść oskarżonego, zwyczajnie tego błazna nie lubią. I przyznał to zupełnie szczerze sam prokurator w pierwszym dokumencie.

Ja po Wiśniewskim płakać nie będę, bo to irytujący debil i typowy polski, mało inteligentny patol, który zarobił przypadkiem miliony i ekstrapolował swoją wiesniacką mordę na
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
I przyznał to zupełnie szczerze sam prokurator w pierwszym dokumencie.


@Glacial: w jaki sposób prokurator przyznał to w dokumencie? Możesz wskazać o którą wypowiedź, bo jak nic takiego nie zanotowałem?

tylko przez prywatę prokuratura i sędziego.

Tak, idzie siedzieć bo prokurator i sędzia go nie lubią, kompromitujesz się tymi słowami. Wiesz, że sędzia musi wydać uzasadnienie wyroku? Wiesz, że jest jeszcze apelacja w sądzie wyższej instancji? I tam też sędziowie
  • Odpowiedz
@qwe_ tak wiem, pedale, że sędzia musi wydać uzasadnienie wyroku i wyobraź sobie, że je #!$%@? czytałem. I tak - to uzasadnienie jest odrealnione i w 100% udowadnia, że to oskarżenie oraz wyrok to czysta prywata.

Został skazany za poświadczenie nieprawdy, wprowadzenie w błąd instytucji bankowej oraz nie chciał spłacać kredytu


To dlaczego został oskarżony zupełnie z innego paragrafu?

A teraz eot, bo widzę że jesteś zwykłym, szarym lemingiem, z którym
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@Glacial:

tak wiem, pedale

jesteś zwykłym, szarym lemingiem, z którym nie da się merytorycznie rozmawiać

xD
Argumentum ad personam. Niezła hipokryzja z Ciebie bije, wyzywasz, pomawiasz, bzdury piszesz i zmyślasz jakieś historie, że Wiśniewski został skazany bo go sędzia i prokurator nie
  • Odpowiedz