Wpis z mikrobloga

@DocentMarzanek: Z ciekawości zaobserwowałem jednego ziomeczka z GC, takiego z zerowymi zasięgami.
Tych szkoleń jest po 2-3 w tygodniu (z tego co rozumiem, niektóre są w ramach pakietu, niektóre są dodatkowo płatne). Wrzuca jakieś storki, że ma cel, że kiedyś zabierze syna na Islandię, chociaż według innych storek to kasę na taką wycieczkę zarabia w ciągu dnia. Chociaż jak się przyjrzeć nagraniom (nie zawsze zasłania), to czasem zarobek z "sygnału" to
@DocentMarzanek: ja takiego mam na wsi. Zwykły chłopak, ot praca na produkcji to raczej jego max. Wkręcił się w mlm, od 10 lat nakręca podobne filmiki, jaki to bogaty jest, były kryptowaluty, teraz jest liderem fotowoltaiki ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby nagrać kilka filmów, poleciał do Dubaju. Jak się później okazało, zadłużył się u brata i spłaca to do dziś. Jeździ starym autem, ale na filmikach zawsze
@diarrhoea: oni mają te same schematy filmów. Ja jestem w 1 sek w stanie stwierdzić, że gość to mlmowy scamer. Często dla niepoznaki dają filmy typu "co wolisz 1 zł co x sekund czy miliard do ręki". Oczywiście chodzi tylko o zasięgi, a prawdziwy cel takich filmów zawsze jest w opisie, czyli zaproszenie do "współpracy"? Oczywiście, wszyscy mlm mają w swoim portfolio takie same filmy, zmienia się tylko sceneria.