Wpis z mikrobloga

@DocentMarzanek: Z ciekawości zaobserwowałem jednego ziomeczka z GC, takiego z zerowymi zasięgami.
Tych szkoleń jest po 2-3 w tygodniu (z tego co rozumiem, niektóre są w ramach pakietu, niektóre są dodatkowo płatne). Wrzuca jakieś storki, że ma cel, że kiedyś zabierze syna na Islandię, chociaż według innych storek to kasę na taką wycieczkę zarabia w ciągu dnia. Chociaż jak się przyjrzeć nagraniom (nie zawsze zasłania), to czasem zarobek z "sygnału"
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: ja takiego mam na wsi. Zwykły chłopak, ot praca na produkcji to raczej jego max. Wkręcił się w mlm, od 10 lat nakręca podobne filmiki, jaki to bogaty jest, były kryptowaluty, teraz jest liderem fotowoltaiki ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby nagrać kilka filmów, poleciał do Dubaju. Jak się później okazało, zadłużył się u brata i spłaca to do dziś. Jeździ starym autem, ale na filmikach
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: No ziomek na poważniej wkręcił się ok 2 miesiące temu, wcześniejsze wysrywy są zupełnie inne, gorszej jakości więc pewnie dopiero wtedy kupił pakiet. Obserwuje kiedy przestanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@diarrhoea: oni mają te same schematy filmów. Ja jestem w 1 sek w stanie stwierdzić, że gość to mlmowy scamer. Często dla niepoznaki dają filmy typu "co wolisz 1 zł co x sekund czy miliard do ręki". Oczywiście chodzi tylko o zasięgi, a prawdziwy cel takich filmów zawsze jest w opisie, czyli zaproszenie do "współpracy"? Oczywiście, wszyscy mlm mają w swoim portfolio takie same filmy, zmienia się tylko sceneria.
  • Odpowiedz
@Aldehyd_Glutarowy: Wiadomo, identyczne formularze, informacja o tym jaki hajs zarabiają, jedno story o tym, że zarabiają gruby hajs a nie muszą robić nic, następne story, że ciężko pracują ale mają cel. Jedno story o tym, że są bogaci drugie o tym, że mają cel żeby się bogaczami stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ravau: Raz ktoś już wrzucał na wykop takiego króla życia, który na stories miał fotę jak stoi przed jakąś wypasioną furą. Następny kadr, to była jego dłoń na wytartej na maksa kierownicy jakiegoś przechodzonego audi.
  • Odpowiedz