Wpis z mikrobloga

@pani_bacuhowa: O same przejazdy się nie obawiam, przejazd do samych Włoch załatwię sobie z zaprzyjaźnionym kierowcą, chodzi mi raczej o kwestię regionu, znajomości angielskiego u ludzi czy jest drogo, gdzie jechać i jakich miejsc unikać i takie tam.
:D W cenie biletu to ja mam cały urlop kolego :P a że Ty jesteś taki delikutaśny że byś się nie zdecydował to bardzo mi przykro.


@Lampowy: cały urlop powiadasz... to ja nie wiem gdzie chcesz z nią spać i co jej dawać do jedzenia xD ale to nie mnie będzie przykro...

mistrzu, jazdy autostopem były fajne gdy miało się 20 lat, a nie jak masz już normalną pracę...

dwa klepnięcia
Pobierz
źródło: comment_jRLzkQVy3FhEkuoIxsoN20cTLYJvQprv.jpg
@Gacrux: Podczas stopowania wydajesz tylko na jedzenie no i na ewentualne wejściówki ale tego nie liczę bo każdy wariant to obejmuję.

Nocowanie to CS i namiot więc powiedz ile wydasz na jedzenie na dwa tygodnie? jak będziesz się żywił w restauracjach to zapewne dużo jednak jak zahaczysz miejscowe markety to wyjdą grosze i o to w tym wszystkim chodzi.
@Lampowy: zrobisz jak tam chcesz...

w sumie na mielonce i puszkach niejeden kilka lat potrafił wyżyć...

pozostaje mi życzyć powodzenia i mieć nadzieję, że poprowadzisz jakiś dziennik albo vlog
@Gacrux: No i mają dalej, tyle że nie wszyscy są z nich w stanie zrezygnować żeby się wyrwać chociaż na trochę.

Stać Cię na to żeby sobie urlopować w hotelu do którego podwiezie Cię taksówka z lotniska to ok tak trzymaj, ale nie hejtuj innych którzy nie są w stanie sobie na to pozwolić i kombinują.

Zrobiłem w zeszłym roku 3600km stopem poznając masę ciekawych ludzi, kawał drogi przejechałem busem z