Wpis z mikrobloga

#smieciogrzebstwo śmialiscie się ze mnie z znoszenia materacy które ze wstydem musialam pchać na wózku a wczoraj trzy działające telewizory wpadły. Stały cały dzień na deszczu, ale dzialaja. Odtwarzają z pena i dysku, jeden ma nawet mirroring przez wifi. Niedługo wrócą na rynek. Pilotów tylko brak. #elektronika gdy podłączam kabel antenowy, to nie wykrywa i nie wiem czy to uszkodzenie czy efekt tego że używamy w Polsce innego standardu niż w reszcie Europy (co jest kolejną zasługa PiSu) więc emeryt wyrzucił bo mu TVP przestało odbierać. Będę używać z HDMI jako monitorów, szkoda tylko że mam display port który nosi więcej danych z wyższym klatkarzrzem i łatwiej się numeruje i łączy ekrany. No nic, zrobię sobie z nich chyba symulator samochodu z widokiem z kabiny na 180 stopnim. #wygryw całe życie marzyłam o czymś takim i wreszcie dropneło i koniec siedzenia przed ekranem smartfonu tudzież laptopowym 13' jutro wywożą elektrosmieci więc ludzie wystawia je przed dom, więc będę od rana zabiegana z chłopakiem który będzie z agregatem diagnozował na szybko co opłaca się wziąć. A wy sobie kupujcie w sklepach, ja wezmę odpadki bo burzujstwo wasze w wyrzucaniu sprawnostek jest ogromne. Utwierdziłam się w przekonaniu że to co robię jest słuszne i moja filozofia zero cost jest this is a way dla mnie
KingaM - #smieciogrzebstwo śmialiscie się ze mnie z znoszenia materacy które ze wstyd...

źródło: tele

Pobierz
  • 7