Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zdoomwars: przeciez on rozebie tego jutuba ;d bedziesz mial programy na zywo jakies rozmowy z goscmi. Mysle ze ludzie zamiast podcastow czy audiobookow chetnie beda sobie na sluchaweczkach puszczac ten kanal ;d
  • Odpowiedz
@Zdoomwars:

Rzeczywiście zapewne nie było jasnego sygnału od Stanowskiego jaki ma być klimat że ma być luźno itd.
To jest sam początek, wszystko nowe, nowe miejsce, wszystko tak jak napisałeś "sterylne", to nic dziwnego że wszyscy obsrani. Moim zdaniem zbytni pośpiech oraz wodzowski charakter całego przedsięwzięcia sprawiły że wszyscy się usztywnili widząc takiego Stana któremu zależy jak nigdy i lata że spiętą dupą.
W KS na początku był jasny przekaz że
  • Odpowiedz
@Zdoomwars: Myślę, że to jest różnica między nim, a tobą, który sobie klika przed komputerem, przed wyjściem do jakiegoś Januszexu na godzinę 6:00. xd Obstawiam, że Stanowski doskonale o tym wszystkim co piszesz wie. Przecież, co by o nim nie mówić, nie jest idiotą i biznes ogarnia.

Ja to widzę tak, że ściągnął tych wszystkich ludzi, którzy często mają swoją widownie, z przeróżnych "maniek" (Meller, Tede, Goździalska, Raczek, Mazurek), żeby podbić
  • Odpowiedz
@Grzechogrinder No to w wakacje pokazali, jak bardzo potrafili "pokazywać niczym nie skrępowane emocje, być sobą", nawijając milionom makaron na uszy, a poza hajsem łączyła ich tylko wzajemna niechęć xD Michał Pol wychodząc z tego bagna zgasi światło.
  • Odpowiedz
@Zdoomwars: Jad aż się wylewa z tego wpisu. A to, ze Borek, Pol, Smokowski prowadzili programy lepiej od Stanowskiego to już apogeum odklejenia. Wystarczy zobaczyć na wyświetlenia hejtparków z udziałem poszczególnych prowadzących. Zastanawiające w jak pięknym umyśle mogła się zrodzić teza w której stano wypada blado przy Polu, Borku, Smokowskim gdzie ich kanał po jego odejściu umiera xD
  • Odpowiedz