Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie jakim cudem ten #!$%@?, osrany gównem chlew zwany rosją którym rządzi stary, sfilsowany degenerat ma tak duży wpływ na świat i ma tak wielu zwolenników? Jak można mieszkać w Polsce albo USA i otwarcie, bez zażenowania gadać, że fiutin się "broni

Nie mieści mi się w głowie że ten kacapski burdel potrafi tak mocno mieszać w wyborach prezydenckich kraju który ma ze 20 razy większą gospodarkę

#usa #rosja #ukraina #polska
kobiaszu - Weźcie mi wytłumaczcie jakim cudem ten #!$%@?, osrany gównem chlew zwany r...

źródło: Screenshot_20240206_225002_Opera

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Bo relatywna bieda nie wzięła się z kosmosu, tylko z ilości mamony, jaką pożerał aparat państwowy. Tenże jest bardzo skuteczny w utrzymywaniu się przy życiu. A skoro za kasę obywateli można zwiększyć swoje szanse i nic nie ryzykować...

...to właśnie to robi. Warto dodać, że demokracje są bardzo podatne na takie działania, gdyż przeciętny wyborca to debil, a techniki manipulacji udoskonala się od tysięcy lat. Dlatego jak PiS przestawił wajchę,
  • Odpowiedz
Dlatego jak PiS przestawił wajchę, to nagle w internecie zaczęło się masowe jechanie po Ukraińcach


@Pantokrator: sugerujesz, że Ukraińcy przed 2022 byli krystaliczni i uwielbiani w polskiej opinii społecznej?
  • Odpowiedz
@drivent: Masz IQ 75 czy może jakieś uszkodzenie mózgu, które zmusza cię do losowego #!$%@? głupot?
Gdzie ja napisałem, że Ukraińcy byli krystaliczni? Jaki naród na tej planecie jest krystaliczny?
A co do "opinii społecznej" - nadawała na nich głównie prawacka patologia. Wybuchła wojna, relacje uległy poprawie, patusy pochowały się do swoich nor i był spokój, poza k0nfederackimi zwyrodnialcami, panował względny obiektywizm. PiS przestawił wajchę i teraz jest gorzej, niż kiedykolwiek,
  • Odpowiedz
@Pantokrator: no i po co człowieku obrażasz? Rozumiem, że to jest norma na tym portalu ale niekoniecznie musi obowiązywać wszystkich użytkowników.

Czy Ci się to podoba czy nie to Ukraińcy nigdy nie cieszyli się sympatią i to nie jest zasługa mitycznego PiSu.

Władze ukraińskie mocno spolaryzowały polskie społeczeństwo przez ostatni rok, oni też są od tych "prawaków"?
  • Odpowiedz
@drivent: Jak lepiej dzięki temu śpisz i przyjemniej jest się przytulać do anatomicznie poprawnej pełnowymiarowej poduszki z podobizną Jarosława - to tak, oczywiście, to wszystko sprawka tych przeklentych ukrów!
  • Odpowiedz
@Pantokrator: i #!$%@?, właśnie taka dyskusja na poziomie... zawsze to samo gówno.

Odprowadzam większy dochodowy miesięcznie, niż niektórzy dostają pensję.

Czy głosowałem na konfederację? Tak.

Czy się tego wstydzę? Trochę tak bo przyświecają mi inne ideały, aniżeli te które są propagowane na ten moment przez nich. Niestety ale wolnościowy zostali całkowicie pochłonięci przez narodowców i brauniarzy, stali się kalką z którą chcieli tak bardzo walczyć.

Zawsze traktuje człowieka z należytym szacunkiem,
  • Odpowiedz
Niestety ale wolnościowy zostali całkowicie pochłonięci przez narodowców i brauniarzy, stali się kalką z którą chcieli tak bardzo walczyć.


@drivent: Od 2019 tłucze się wam do głów, że ten wątek wolnościowy to zawsze był tylko lep na naiwnych, ale to jak grochem o ścianę ()
  • Odpowiedz
@matt-pitt: trudno, nabrałem się.

Nie było dla mnie lepszej alternatywy, najprawdopodobniej zrezygnuję w przyszłych wyborach z obywatelskiego obowiązku jakim jest uczestnictwo w wyborach.
  • Odpowiedz
  • 10
@kobiaszu Rosjanie mają we krwi cechy, które temu sprzyjają. Plus oni mają bardzo długie tradycje związane z wywiadem. Nielegalow to chyba oni wymyślili i są w tym najlepsi. Tak samo koncept agentów wpływu to też ich wynalazek i robili to już w czasach kiedy kraje zachodu nie wiedziały, że tak można. Następnie przez dekady szlifowali propagandę, dezinformację, operacje psychologiczne etc. Są w tym najlepsi. Przez to są groźni mimo, że to gówno
  • Odpowiedz
@kobiaszu @Pantokrator Biezmienow z KGB już w latach 80 dokładnie przedstawił jakie techniki manipulacji, dywersji ideologicznej i pogłębienia podziałów społecznych stosuje to #!$%@?łe państwo zwane r0sją. Tucker Carlson, Donald Trump czy większość amerykańskiej prawicy to zwykli pożyteczni idioci, którzy uważają, że rosja jest przykładowym modelem państwa konserwatywnego, które walczy z wyimaginowaną kulturą "woke" zachodu. Śmieszy fakt, że sami republikanie rozpowszechniają alt-rightową propagandę, uwielbienie dla Trumpa, zbawcy Ameryki, który uchroni ją przed upadkiem.
EnJoyyy - @kobiaszu @Pantokrator Biezmienow z KGB już w latach 80 dokładnie przedstaw...
  • Odpowiedz