Wpis z mikrobloga

#gielda $pins

Pinterest się po koleżeńsku zesrał po wynikach SNAP-a. W sumie niezła okazja by dobrać, jak ktoś wierzy, że wyniki będą dobre. A mogą być.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82: te wyniki nie byly nawet jakies tragiczne, a mimo to wodospad.
Nawet pierwsze kilkanascie sekund po ogloszeniu byla pompeczka, juz longa szykowalem na szczescie mi zeszlo i poszla laga w dol.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ki3mon: ja nie, ale nie porownywalbym tego do snapa. Znam takich co uzywaja pinteresta. Spolka zyskowna, przychody ladnie rosna, maja teraz rekordowy zysk dowiezc wg. konsensusu.
  • Odpowiedz
  • 1
@widmo82: @gonzo91 nie mam pojęcia gówno niesamowite. Tylko, że na zachodzie nie ma Blika, a jest paypal więc moze dlatego.

Btw. dopiero ostatnio będąc w Polsce doceniłem zalety Blika. Serio genialne - zmiotłoby to paypala z rynku.
  • Odpowiedz
masę bagholderów i naganiaczy na fintwicie, którzy pałują się do czegoś co w funkcjonalności jest gorsze niż blik


@gonzo91: Paypla bym jeszcze nie skreślał, miliony ludzi używają tego z przyzwyczajenia, REV i EPS im stabilnie rosną. Amazon też wygląda na tle Allegro jak jakaś stronka z lat 90'.
Natomiast akcji nie posiadam.
  • Odpowiedz
@hrabia_ponimirski: wyszukiwanie na amazon to dramat, często błędy w ofertach, ale wsparcie i dostawy na najwyzszym poziomie
kategorie produktów duzo lepsze na allegro.
Amazon to nie tylko sklep w sieci.
  • Odpowiedz