Wpis z mikrobloga

#kikiswiat co by nie mówić jego wynajem w Hiszpanii za 8k / msc jest bardzo podobny do 10 dni w Grecji na Boże Narodzenie - tu i tu szoruje podłogę, zatyka kible, czyjeś szczochy wącha i sprząta.... obejrzyjcie tamte odcinki, nawet nie chciał zwrotu za opłacone sprzątanie, które sam wykonywał - zupełnie to samo Hiszpania + Grecja = kiki.swiat level
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miecz12 no to nie jest tak że nie chciał zwrotu, tylko nie chciał starać się o zwrot, a to da dwie różne rzeczy. Przyczyn wydaje mi się nie było to z troski o właściciela tylko o swój własny komfort. Pewnie ma problemy w sytuacjach konfliktowych i taniej było mu olać temat niż mierzyć się problemem.
  • Odpowiedz
@ratelier: przecież napisałem że nie chciał się upominać, nie chciał starać = nie chciał upominać...

To jest ta sama sytuacja co z pucybutem tureckim, niby za darmo, ale ostatecznie jasiu zapłacił jak za nowe buty, bo jest naiwny i nie dość że się nabrał na taką bzdurę, to jeszcze potem przez jego brak stanowczości, dał hajs bo nie jest asertywny i się poddaje

Jakby go ktoś ruchał w dupę to
  • Odpowiedz
@Miecz12 tak i na podstawie tego pierwsza część wypowiedzi była bardziej do OPa bo @hecol przedstawił skrót myślowy który jest nieprawdziwy albo jest celową manipulacją. Natomiast w twojej wypowiedzi pozwoliłem się odnieść do tego że robi to że względu na dobro właściciela gdzie w mojej ocenie robi to po to żeby być w swojej strefie komfortu.
  • Odpowiedz
@ratelier: nie chcieć zwrotu to to samo co nie starać się o zwrot = tu i tu jest brak podstawowej chęci i starań, aby go otrzymać. Próbowałeś robić problem, ale ci nie wyszło. Pasujesz do #pis
  • Odpowiedz
@hecol: i dobroduszny jasio nie wystawi opinii #!$%@? gospodarzowi na airbnb żeby kolejni potencjalni wynajmujący nie #!$%@? się na minę tylko puści to płazem żeby nie robić komuś koło dupy...
  • Odpowiedz
@hecol nie jest to to samo @January-zwiedza-szpary podał ci przykład. Dodatkowo powiem że komuś może chcieć się jeść, a nie chcieć się zrobić tego jedzenia albo nawet nie może zrobic. Jeśli dla Ciebie problemem jest to że ktoś przyłapał Cie na manipulacji lub pomyłce to ciężko będzie znaleźć pole do rozmowy. Jedynie mnie ciekawi czy to było celowe czy przypadkowe.
  • Odpowiedz