Wpis z mikrobloga

@Michael_Jackson_: Mam alprazolam to nie działa na mnie w ogóle, brałem 0.5mg i nic mnie nie kopnęło. Mam jeszcze kilka tabsów i nawet nie chce mi się tego brać, więc naprawdę słabo. Może działa delikatnie nasennie, ale tylko tyle. U mnie nie było efektu przeciwlękowego przy 0.5mg, w aptece się stresowałem i panikowałem więc lipa. Może większa dawka lepiej by na mnie działała, ale nie chciałbym się tak truć.
  • Odpowiedz
@Michael_Jackson_: Kojarzysz ten moment jak sie obudzisz rano i jeszcze dobrze nie nie kontaktujesz i swiat nie jest przez chwile jeszcze taki straszny? To po zazyciu wlasnie sie czlowiek tak czuje. Relaks, zwiotczenie miesni, brak lęku.
  • Odpowiedz
@Sants1: Tak to działa tylko na tych co pierwszy raz biorą, albo na takich co mają bardzo słabą tolerancję.
Ja miałem dosyć ostry lęk paniczny, połączony z agorafobią (od tak po prostu jednego dnia to wybuchło i trzymało dwa lata, co prawda po trzech miesiącach lekko opadło, ale i tak był koszmar xd). Musiałem jechać daleko do lekarza specjalisty. Dostałem od psychiatry 0.25mg xd Testowałem sobie ten lek przed wyjazdem i
  • Odpowiedz