Wpis z mikrobloga

poleci ktoś jakiś tani fotel biurowy? trzy wymagania mam, mianowicie żeby miał podłokietniki, żeby było oparcie na głowę i żeby była regulowana wysokość. tak do 400 zł. na allegro jest tego pełno, ale strach w ciemno kupować chińszczyznę, tym bardziej że często są opinie że np się złamało oparcie po miesiącu czy coś w tym stylu. taki picrel by był spoko nawet, nie musi być jakieś doyebane gamingowe
#pytanie #fotel #fotelbiurowy
eaxata - poleci ktoś jakiś tani fotel biurowy? trzy wymagania mam, mianowicie żeby mi...

źródło: Screenshot 2024-02-06 at 19-10-18 FOTEL BIUROWY KRZESŁO OBROTOWE KRZESŁO DO BIURKA

Pobierz
  • 7
  • 0
@W_nocy_x3: dobra, kupiłem, zobaczymy co z tego będzie. Nie jestem fanem ikeły ogólnie, mam ekonomiczno-moralne opory żeby u nich kupować, ale nie tylko ty polecasz ten fotel, więc dam im szansę. Zawsze mogę odesłać. Dzięki za pomoc.
  • 0
@W_nocy_x3: bez szału, ale jest spoko. Bardzo fajnie ta regulacja oparcia i wysokości działa, oby działało jak najdłużej. Szkoda, że to podparcie lędźwi nie jest regulowane, bo mam je odrobinę za wysoko. To w ogóle jest fotel dla wysokich ludzi mam wrażenie. Ja mam 178 cm i jak sobie ten fotel dam wysoko, to mi nogi wiszą w powietrzu. Jak się na nim siedzi tak jak się powinno siedzieć, czyli będąc