Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc

Tak myślałem nad tym co huop @anonanonimowy321 ostatnio wypisywał o swoim życiu towarzyskim. Myślałem także o tym typku co ojczym go poznał z córką swojego brata. Oglądałem także filmik Panem Grzegorzem co ma 43 l. i nigdy nie miał znajomych ani przyjaciół oraz nie trzymał nigdy za rękę a już wbił nie tylko Hogwart bo już niedługo wbije żniwiarza. Pan Grzegorz zgodził się nagrać film na you tube o jego sytuacji towarzyskiej żeby pomóc innym oraz coś u siebie zmienić choć trochę więc nie bał się otworzyć nie tylko przed ludźmi ale także całą Polską. Film o Panu Grzegorzu widziało 422 tys osób znaczy tyle było wyświetleń. Pan Grzegorz mówił właśnie żeby się otwierać na innych i mówić im otwarcie o swoich problemach i nie kryć tego bo tu nie ma czego się wstydzić.

Nie myślałeś żeby opowiedzieć kolegom z ochrony oraz ludźmi z fabryki w której pracujesz o tym że, nigdy nie miałeś kobiety, nie rozmawiałeś z żadną, nie miałeś też koleżanek, nie trzymałeś za rękę ani żadnych seksów. Może jakiś by się zaprzyjaźnił albo ma jakąś dziewuchę z rodziny albo jakiś znajomych. To samo ludzie pracujący w fabryce na produkcji czy magazynie, może gdyby się dowiedzieli o tym fakcie to jeden drugiemu by opowiedział a jeśli tam pracuje z 300 osób to w okolicy z 1200 by się dowiedziało i zawsze ktoś by pomógł bo mają rodzinę czy znajomych.

Obejrzyj od 08:40 minuty. Daj znać co o tym myślisz ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Oczywiście wy także możecie napisać co myślicie o takim rozwiązaniu jak powyżej ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
A przynajmniej próbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwierz33 - #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc

Tak myślałem nad tym co huop @anona...

źródło: 4719af71f242862f12de139d235367d037cf5255d1767ff5a938ed91b93fe226

Pobierz
Zwierz33 - #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc

Tak myślałem nad tym co huop @anona...
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321: Grzesiek nie bał się o tym mówić przed kamerą więc może niekoniecznie ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
W końcu tyle na necie w różnych akcjach mówią żeby facet opowiadał o swoich problemach na forum publicznym ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Gość ma 43 a wygląda na 60. Chyba babcie jakąś by musiał szukać.
Its over dla niego.
Zwykły gościu do pogadania, tym babom się w dupie poprzewracało, że go żadna nie chce.
Ja nie chcę być rozpoznawalny w żaden sposób.
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321: Ciekawe jak życie wygląda u niego po emisji internetowej. U członków rolnik szuka zony zwykle mieli pełno chętnych babek. Ciekawe jak u niego, mogliby zrobić kolejny jak wygląda jego życie po tym 3 latach od emisji. Ale pewnie nie zrobią bo gość kręci coraz to nowsze osoby z innymi lub podobnymi problemami.
Co do Grześka to nie dość że, żadna to jedna z którą nawiązał kontakt go oskubała, zwodziła i
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321: Dasz znać na tagu o ile będę tam jeszcze wchodził no ale zobaczymy jak wyjdzie. I co jaki masz plan ogólnie na polowanie ? Gdzie i jak chcesz działać ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321: Hm... Myślałem że, bardziej w realu albo coś w tym stylu. Z tymi dwoma portalami mam mieszane uczucia. a chociaż cos przekułeś kiedykolwiek na nich w real ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321: Czyli przez apkę poznałeś ? (bo piszesz jeszcze nie nie wiem czy real czy apka)
Nie szkoda ci teraz ? Nie wiadomo jak będzie później a może ciało miała spoko ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Co do 3/10 to musiałbym zobaczyć fotę, niekoniecznie tutaj a na prv bo tak ciężko mi się odnieść.
Ale jakieś nadzieje są skoro się spotkałeś ( ͠°
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321: No spoko nie wstawiam, jak wrzucałem z apki to tak żeby połowę twarzy było widać. Ale źle zrozumiałem tzn. że, się spotkałeś ale nie chciałeś więcej. Zatem skoro się nie spotkałeś to nie ma czego żałować bo ona mogłaby nie chcieć bo miałem już zapytać czy nie żałujesz że, nie kontynuowałeś.

Co do sylwetki to powiem ani szczupła ani gruba, taka normalna a z twarzy też normalna ani brzydka ani
  • Odpowiedz
@Zwierz33: brzydka jak noc. Do tego wystające zęby jak Przemcel ma. Nie pamiętam pewnie około 25 bo celuje w 20-28 max. Tak więcej to tylko z tą z innymi trudno było pisać bo nie wykazywały zainteresowania. Z miesiąc może dwa spędziłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321: Właśnie miałem pisać że, trochę jak przemcel. Jak 25 to byłaby młodsza ode mnie o 10 lat XD
Więc chyba bym spróbował ale co do sylwetki to wg. mnie nie jest szczupła patrząc na uda i łydki. Chyba bym spróbował ale trochę twarz jakby brakowało jakiegoś chromosomu ()

Ale musiałaby być mega ciekawa, zaradna, kumata i wykazywać inicjatywę plus żeby dało się wspólnie finansowo rozkładać obowiązki
  • Odpowiedz