Wpis z mikrobloga

@wojna: A ja bym się pomartwił, no dajesz, pokaż że nie jesteś lemingiem i zrozumiałeś co w ogóle jest w tym badanie i jakie są dokładne konkluzje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba że jak standardowy wykopek, po co czytać, nagłówek wystarczy
  • Odpowiedz
@wojna: Ale to ty coś twierdzisz i wrzucasz to jako dowód na to że zaraz miliardy ludzi odczują skutki szczepień na katar. Dajesz, pokaż że przeczytałeś.

  • Odpowiedz
@wojna: Nie, nagłówek mówi tylko o strategiach zmniejszenia ryzyka wystąpienia toksyczności w lekach i szczepionkach mRNA.
Czyli nie czytałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna:

W nowej publikacji pracownicy moderny na łamach Nature są zatroskani toksycznością LNP-modRNA, po tym jak miliardy ludzi narażono na skutki uboczne tej technologii.


Proszę udostępnij cały artykuł, bo chciałbym przeczytać. Z abstraktu nie wynika to, co napisałeś.
  • Odpowiedz
@wojna: no i minęły 3 dni i nie wysłałeś mi artykułu który czytałeś. Utwierdzam się w poniższych przekonaniach:
1) niemedyczni ludzie nie powinni interpretować badań naukowych
2) antyszczely to takie lemingi, które kiepsko znają angielski, podniecają się tytułem, nie umieją przeczytać ze zrozumieniem abstraktu badania a całej treści nawet nie czytali.
3) nie powinno się luzować obowiązku szczepien ochronnych, bo ogół ludzi jest zbyt głupi żeby podjąć świadomą decyzję.
  • Odpowiedz