Wpis z mikrobloga

Opłaca się kupić na olx quest 2 za jakieś 700-850 zł i potem ewentualnie sprzedać na nowo, czy cena będzie teraz szybko malała? Nigdy nie miałem okularów VR (nawet na głowie) i chce się tym pobawić, ale nie chcę się rzucać od razu na Questa 3, bo jednak 3 koła piechotą nie chodzą, a nie wiem czy faktycznie to coś dla mnie. #quest2 #quest3 #quest #meta #okularyvr #gry
  • 12
@a665321: bo jak kupi na olx to nie zwróci. Kupując w sklepie mety ma 30 dni na przetestowanie i zwrot, na allegro 14 dni. No i między q2 a q3 jest duża różnica, zupełnie inne soczewki i inna rozdzielczość, tryb ar w kolorze a nie skali szarości i duzo szybszy procek przez co gry na q3 wygladaja duzo lepiej, a te bez updejtu graficznego czyli gry dla q2 moze odpalac w
@MackaCthulhu: no to sam widzisz, jak chcesz się bawić w zwroty i masz dużo hajsu i jest szansa że będziesz grał parę godzin tygodniowo to q3. Jak chcesz przetestować do okazjonalnego grania to ja bym nie dokładał 3 razy tyle za trochę lepsze soczewki i AR
@a665321: chyba nie miales na glowie q3 po q2. To nie troche lepsze soczewki tylko gamechanger, na q2 masz sweetspota i obraz jest ostry tylko w środku, spojrzysz lekko w bok, w doł to już masz wszystko nieostre, wiec musisz nauczyc sie rozgladać głową a nie oczami co jest nienaturalne, bo czlowiek jak sie rozglada to najpierw zmienia sie pozycja galek ocznych a dopiero pozniej przekreca glowe. Kupowanie Q2 nie ma
@a665321: no właśnie hmd od mety pozbawione są bajerów, zreszta nazywanie pokaźnych różnic ktore bezpośrednio wplywaja na jakość rozrywki, ilosc fps, jakosc obrazu bajerami jest manipulacją, to po prostu ewolucja. Questy kosztują niewiele i mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Spójrz na ceny htc vive pro 2, pimax crystal czy bigscreen beyond. Jak chcesz bajery to kupujesz apple vision pro, ale widzę że z Tobą nie ma sensu dyskutować bo Ty