Wpis z mikrobloga

@Bujak to całe "sprzątanie" obnosi się tylko do wymiany stanowisk na "samych swoich" i bez znaczenia, ze nie posiadają do nich żadnych kwalifikacji i doswiadczenia. Durne ustawy, ktore wprowadzili pisowcy zapewne zostaną tak jak zakaz handlu w niedzielę, a dodatkowo zaorają z Unią nasze rolnictwo i transport na rzecz Ukrainy. O otwarciu granic dla nielegali już nawet nie wspomnę. Dla was nie liczy się papka przedwyborcza typu 100 konkretów w 100 dni,
@Niebadzksieciem: Nie wiem gdzie do tej pory pracowałeś ale wszędzie tam gdzie zaczynałem nową pracę jednym z moich warunków było to że jak już miałem zaplanowany urlop to mi go zwyczajnie honorowali. Raz jako że chcieli mnie od razu to po prostu mi zwrócili koszty. Tyle że jakby posada Premiera niespecjalnie i tak się wpasowuje w te ramy.

Po to ma zresztą wicepremierów żeby mógł sobie od czasu do czasu ten
@JuliuszSlowacki: krótko mówiąc szli ci na rękę, choć nie musieli. Przy jednej zmianie pracy tak miałem, przy innej nie - ale nie każdy może to wynegocjować, a jak mówiłem wg przepisów plan urlopowy nie przechodzi między pracodawca i, tak jak zresztą i "nie wybrany" urlop. Tak więc w zależności od tego kiedy zmienia się pracę, można nie dostać wystarczająco dni urlopowych by uwzględnić zaplanowany urlop (głównie przy końcu roku). Oczywiście jeżeli
sprzątanie państwa


@Bujak: Obudź się człowieku xD Zrobią taki sam #!$%@? jak tamci. Nienawiść do pisiorów zasłania wam oczy xD Jesteście tacy sami jak mochery a nawet gorsi bo uważacie się za oświeconych inteligentów xd
@Koziom: afera gruntowa fakt, ale czy to przypadkiem Lepper nie miał przekazać pisiorom dokumentów obciążających sawickiego, pawlaka i niemieckiego agenta nr1 donalda pseudonim ,,OSKAR'' tuska? Myślę że po-psl #!$%@?ło andreja