Wpis z mikrobloga

Kto to ten mityczny Mariusz z Brighton? Kilka osób dzwoniących zza granicy?

Platfusom i fajnistom już na głowę siadło jeśli szkalują osoby, które emigrowały za chlebem do pracy i nie ma poglądów pro unijnych i pro PO.

Jak ktoś tak pisze to mam w głowie jakiegoś poliniaka ze strzeżonego osiedla w dużych miastach.

Większość widzów Stana to osoby mieszkające w Polsce a nie żadne Mariusze z Watfordu.

#kanalzero #kanalsportowy #bekazpodludzi #bekazlewactwa #patologiazmiasta
  • 7
  • 1
@ACE41: tylko zauważ, że najbardziej boli fajnistów i zwolenników obecnego rządu, zamiast utkać buzię i nie oglądać jak się nie podoba

Miałkie to nie sądzę, bo są długie formaty a żadna telewizja nie moze sobie pozwolić na 2-3h rozmowę z jednym gościem
@brednyk: Ja nie popieram ani tego rządu ani poprzedniego. Ten kanał to populizm i dziwi mnie jak społeczeństwo tak się zachwyca jakby to była jakaś nowość, której nigdy nie było. Zupełnie mnie nie interesuje ani Wiśniewski, ani generał, który może mowić zgodnie z narzuconą odgórnie retoryką , wywiad z prezydentem czy jakąś babką z big Brothera, która pisze ksiązki. Do tego wszystkiego można dotrzeć i wyrobic sobie zdanie zamiast byc zdanym
  • 0
@ACE41: owszem, ale niektóre formaty i ludzie są w porządku, jak ten pan od sztucznej inteligencji, który ma mieć swój fragment w Porankach Zero

Oczywiście, wszystko można znaleźć na własną rękę, ale gdyby tak było, to ludzie nie oglądaliby video, nie oglądalinlby telewizji, nie słuchali podcastów bo na to szkoda czasu.
@brednyk: Przecież aby wyrobić sobie zdanie można analizować dany temat z róznych płaszczyzn - książek, prac naukowych czy wypowiedzi osób specjalizujących się w danych dziedzinach. śmieszy mnie traktowanie Kanału Zero jak jakiś wyznacznik prawdy który formuje poglądy społeczne - taka jest narzucona retoryka. Jak ktoś lubi jedną strone medalu to będzie oglądał Stanowskiego bardzo dobrze poruszającego się w swerze public relations. Inny będzie oglądał tylko tv republika czy jednostajnie będzie słuchał