Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak jeszcze na początku poznałem blackpilla to rzeczywiście zgadzałem się z użytkownikami tego tagu, analizowałem, rozkminiałem, nawet przenosiłem swoje teorie na życie codzienne przy rozmowach ze znajomymi, obserwując ludzi itd. ale po czasie zauważyłem jak bardzo jest to toksyczna społeczność osób które często pocisną osobę nieatrakcyjną albo odbiegającą wyglądem od chada jeszcze bardziej od znienawidzonych przez tą społeczność kobiet. Cieszę się tylko z tego że wyszedłem z ciągłego analizowania i przenoszenia teorii z wykopu na całkowitą obojętność. Nie mam zamiaru jednak wogóle już polemizować z fanatykami. Wiadomo że z fanatykami czegokolwiek się nie dyskutuje tylko się ich olewa aż zgniją we własnej bańce. Jedyne co mogę powiedzieć że za tag #blackpill na wykopie biorą się albo trolle albo ludzie chorzy psychicznie którzy nie wychodzą z domów.
#blackpill #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim: Blakpill to oczywista oczywistość. Nie rozmawiasz o tym z ludźmi w realu, bo raz że każdy inteligentny wie podskórnie na ile brzydal może w życiu liczyć i z grzeczności nic nie powie na ten temat. Nie próbujesz tłumaczyć każdemu, że żaba skacze a pies szczeka. Nie rozmyślasz i nie analizujesz, po prostu po stoicku przyjmujesz tę wiedzę. A na tagach są ludzie udręczeni egzystencją, czego się tu spodziewasz?
@mirko_anonim: Chodzi o to żeby wmówić chłopom że nie mają szans więc oni nawet nie będą próbować i wtedy więcej samic zostaje dla tych co będą. Sprytna taktyka eliminacji konkurencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale pile sprowadzaja sie do 4 slow "alfa szmaci beta placi" alfa- atrakcyjny seksualnie dla kobiet mezczyzna ktoremu pozwola sie wyruchac na 1 raz bo go chca, beta - w sumie ruchac go nie musza, ale jest przydatny do innych rzeczy na dluzsza mete wiec jak sie go uda osiodlac to zajebiscie, bo przygodne ruchanie to nawet malo atrakcyjna kobieta sobie zalatwi w czasach tindera itd

i jak nie jestes wysokim przystojnym
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Wszystkie pille to internetowe mitologie żeby ludzie nie mający nic innego do roboty siedzieli sobie i spędzali czas „rozkminiając” świat przez konsumowanie kontentu i dawanie zarabiać na reklamach.

To jest męski odpowiednik tego jak baby bawią się w czary i wiedźmy, tylko faceci muszą podejść do tego bardziej technicznie, więc znajdują sobie badania - zazwyczaj mocno pod tezę i zasypując rozmowę błędami logicznymi, a jak rozmówca przewraca oczami
@czescmampytanie:
Po primo, losowy chłop odpowiada z anonima do anonima, cóż za obywatelska odwaga.

Po sekundo, ciekawe czy są gdzieś badania że kobiety pożądają niskich i nieśmiałych mężczyzn, albo że przekładają w swoim wyborze cechy takie jak brak ekstrawertywności i niechęć do dominacji ponad np.: pieniądze, zamożność kandydata. Albo czym jest dobry charakter, co to znaczy, czym się odznacza. Tzn. Są takie ale to są czysto blackpilowe badania więc...
@BlackpillNaCalego: Ten tekst świadczy, że posługujący się nim człowiek jest tak dalece od prawdy że szkoda gadać. Jakby fakt że 1000 nie atrakcyjnych gości nie zagada do p0lki 5/10 spowoduje że ten normas będzie miał większe szanse. Otóż nic bardziej mylnego, a koncept że faceci nie zagadują do atrakcyjnych kobiet, czy przeciętnych bo się ich wstydzą to też bujda. Przeciętne normasy przy średnio ładnej lasce zachowują się jak pawiany w rui.
które często pocisną osobę nieatrakcyjną albo odbiegającą wyglądem od chada jeszcze bardziej od znienawidzonych przez tą społeczność kobiet.


@mirko_anonim: Siedzę na tagu z ~rok ale nie zauważyłem takich akcji. Chyba że nie owijanie w bawełnę, powiedzenie komuś w twarz że jest brzydki to jest 'mowa nienawiści' według dzisiejszych standardów. Tak samo jak ja wiem że jestem brzydki i jak ktoś mi to powie to potwierdzę, nie ma tu miejsca na obrażanie