Wpis z mikrobloga

samochód. co prawda 19 lat ale pierwsze roczniki w tej specyfikacji mają 23. mało awaryjny, tani w naprawie, nie gnije, w obecnym stanie wart 18000 zł, 7 sekund do 100. obecnie na olx sa całe 3 sztuki.
  • Odpowiedz
tokarke i frezarke z lat 50. dziadek za młodu w zakładzie na nich pracował, a po robocie budował dom. jak likwidowali zakład to je wylicytował. były tez lepsze ale poszly drogo. wział te i robi ludziom na nich roboty ktorych od dawna nikt nie chce brac bo im sie nie oplaca. dziadek ma 88 lat i jest po 2 operacjach serca i dalej rzeźbi w metalu.
  • Odpowiedz
najlepiej wymień w komentarzu

@Nemo24: tyle to mi się pisać nie chce( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale sporo elektroniki w tym RTV i komputry, elektromechaniki, mechaniki, trochę agd i auto też( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nemo24: radio z 1977 i kalkulator ti 89 z 1999, magnetofony, nagrywarki kaset, lutownice i kilka telewizorów i masa starego sprzętu audio który jeszcze nie dziala
  • Odpowiedz
@Nemo24 ręczny młynek do kawy firmy Zassenhaus, datowany gdzieś na przełom lat 50/60 oraz trochę młodszy bo z PRLu młynek manufaktury Bielsko. Jeszcze w garażu PRLowski pomarańczowy odkurzacz, dalej ciągnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie mam dużo vintage ciuchów, część po matce, głównie z Mody Polskiej, część upolowana gdzieś na własną rękę. No i międzywojenny melonik i szapoklak po pradziadku. Stare książki ma w domu chyba każdy, więc raczej się nie liczą, ale mamy też gdzieś książki po niemiecku zostawione przez oficera, który zajął pradziadkom mieszkanie xD
SuperFancyFretka - Jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie mam dużo vintage ciuchów, część...

źródło: hfjtkjtdyjrt

Pobierz
  • Odpowiedz