Wpis z mikrobloga

@Narzekajaca_maruda: ENCE, które obecnie jest polskim teamem pod wodzą Łukasza "gla1ve'a" Rossandera, a trenowane przez Kubena, najpierw przeszło fazę play-in i dostali się do właściwych rozgrywek na IEM Katowice 2024.
Następnie już w ramach IEM Katowice 2024 przeszli fazę grupową i dzisiejszym meczem, pokonując G2 2:0, zakwalifikowali się już do play-offów i tym samym zagramy pierwszy raz od 8 lat na scenie w Spodku ( ͡° ͜ʖ ͡°
@KingLeeBruce: ale to dziś chodziło. Łukasz to pierolony geniusz. Myślałem że on tylko Australia ma tak rozpracowane bo ich zna.

A ten vitality czytał jak otwartą książkę. Pierwszą drużynę świata.

G2 nie wiedziało co się dzieje. Moneys, który wcześniej zagrał chyba mecz życia był bezradny na Hadesa.

No vibe jak 2014 i vp.

Jedynie spirit z drącym ryja donkim może im zagrozić bo na tak agresywny styl czest najlepsze taktyki nie
@KingLeeBruce: a jak tam Neo? Gra jeszcze? Ja pamiętam, zacząłem śledzić jak był Fnatic, Pentagram team, który chyba złączył się z dwóch polskich i tam był właśnie Loord, Neo, Kuben Taz i piątego nie pamiętam i chlopaki wtedy mlocili w 1.6. W Cs:go już tak im nie szło? Czy inna paka była?
@KingLeeBruce: Byali miesiąc temu grał w eliminacjach do majora z pge turow jako sub no i na tle polskich średniaków to wyglądał bardzo dobrze. Może nie aimowo, ale decyzje i styl gry to było dwie półki wyżej. No ale najlepsze lata ma już za sobą.