Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takim zestawie? Ma służyć w sumie tylko do tego, by ciągnął niezbyt oszałamiające gierki typu farming simulator no i kosztować +- 3k PLN. Kiedyś interesowałem się tymi zestawami, ale wypadłem z obiegu w czasach gdy królował i5-2500k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nada się ten zestaw co zrobiłem? Coś można jeszcze podmienić, uszczknąć? I pytanie, czy boxy AMD nadal są tak przeraźliwie głośne, że trzeba osobne chłodzenie? (tutaj akurat wrzuciłem z powodu obaw o hałas). Zależy mi też na czasie, do piątku ma mieć go złożonego, więc nie mogę czekać kilka dni na dostawę.

PS. czy morele to spoko sklep czy poszukać gdzie indziej?

#komputery #zestawkomputerowy
khaotic - Co sądzicie o takim zestawie? Ma służyć w sumie tylko do tego, by ciągnął n...

źródło: screencapture-morele-net-koszyk-2024-02-05-18_54_29

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@revoolution: no niestety, tu budżet mocno ograniczony. Wystarczy tylko by pociągnął tego farminga na medium w FHD i żeby YT w 4k nie ścinało. Tyle to chyba da radę?
mam swój prywatny komputer na i5-2400 i GTX 950 i w GTA V na medium w QHD gram, a tutaj konstrukcja jest 10 lat młodsza, no to chyba pociągnie...
  • Odpowiedz
@khaotic: Radeon 6500XT na płycie z PCIe 3.0 to zły pomysł (w ogóle sama karta to zły pomysł - za droga, za wolna)
żeby mieć PCIe 4.0 to Ryzen 5600 (bez 'G') oraz płyta z chipsetem B550

RX 6600 to takie minimum z k. graficznych (i działa dobrze na PCIe 3.0)
  • Odpowiedz