Wpis z mikrobloga

Rozumiem ze na wykopie są ludzie specyficzni ale po prostu nie wierzę że z ich psychiką jest aż tak źle.
Jak dla mnie te wpisy, ta cała imba jest kręcona przez trolle i neuropę a elita internetu jak zwykle to łyka i owczym pędem, plusuje to gówno doprowadzając do #!$%@? tym całego Mirko.


#stanowski #kanalzero
#takaprawda #niepopularnaopinia #hejt ##!$%@? #gorzkiezale
#propaganda #socjologia #manipulacja
4pietrowydrapaczchmur - Rozumiem ze na wykopie są ludzie specyficzni ale po prostu ni...

źródło: STANOWSKI KANAŁ ZERO1

Pobierz
  • 6
@4pietrowydrapaczchmur: Sekciarze tuska wszystko co nie jest lizaniem rowa fuhrerowi okresla mianem polityki pisu/ onucą czy matekim+ jest od #!$%@? botów koalicyjnych. Większe stężenie niz przed wyborami co świadczyłoby ze ostatnie wtopy rządu to dobry powód zeby tu robić ruchy odwracajace uwage na wyimaginowaną opozycję typu jakiś kanał na YT xDD
@4pietrowydrapaczchmur: mordo to całkowicie PRZYPADEG że on odwiedzał obajtka. Wy nie rozumiecie, to nowa jakość, taka na spokojnie ustawiona rozmowa z prezydentem żeby jak najlepiej wypadł i żeby maksymalnie podbić sondaże PiSowi, to tylko PRZYPADEG że tak ten wywiad wyglądał, a poza tym przecież duda bardzo dobrze wypadł, wy nie rozumiecie ja nie jestem za pisem ALE popieram ich i głosuje na nich i na konfedepis
@bylem_zielonko: no i #!$%@?. Niech będzie że ten wywiad z Dudą był odpowiednio zaaranżowany. I co z tego?
Cały świat sie zawalił a Polska szczezła w czeluściach piekieł bo jeden program był z Dudą?
Co więcej .. wykopki zdaje się nie rozumieją że nie ważne jak sie mówi, ważne żeby dobra promocja była. I Stanowski przed tym wywiadem wiedział jak on będzie odbierany ale tez wiedział ze zrobi sie imba i