Wpis z mikrobloga

@morgiel nie zgodzę się. Mężczyźni zazwyczaj wprost wylewają swoje żale, zaś kobiety robią to naokoło, chowając urazę znacznie dłużej.
Porównaj sobie konflikty w miejscu pracy gdzie są sami faceci (gdzieś na produkcji) z miejscem pracy zdominowanym przez kobiety (HRy)
@DEMONzSZAFY: i? to nie jedyna kategoria w byciu złym a pytanie jest o cały świat xd faktem jest że każdy człowiek niezależnie od płci czy czegokolwiek innego ma w sobie pierwiastek zła, szkoda że nauka Chrześcijańska o grzechu pierworodnym jest wyśmiewana, każdy sobie wmawia że jest idealny i że przez grupę do której należy jest bardziej "empatyczny" albo "ważniejszy" mimo iż każdy ma w sobie ten sam prymitywny instynkt
@AlienFromWenus: Na pewno byłby uboższy. Spotkałem wiele fajnych kobiet w swoim życiu. Podobało mi się to, że taka kobieta potrafiła mi pokazać argumenty z zupełnie innego punktu widzenia- takiego, którego istnienia nawet nie zauważałem. Jest to niewątpliwa zaleta. A co do wad, no cóż każdy je ma, a debili płci dowolnej trzeba ze swojego życia usuwać.
takiego, którego istnienia nawet nie zauważałem.


@Armolimaldo:

Większość facetów nie widzi innych punktów widzenia poza swoim ale zanim poznają te inne punkty to ile się muszą nawymądrzać jak to wiedzą wszystko super hiper najlepiej i zawsze mają rację.
@AlienFromWenus: Tak, i przyznanie się, że nie miało się racji jest trudne, ale ubogaca. Najgorzej jest się przyznać samemu sobie, zauważ. Obcemu to powiesz, że nie miałeś(aś) racji i niech spada na drzewo- nawet dla świętego spokoju. To przemyślenie faktu, że ja sam się pomyliłem samemu przed sobą najtrudniej jest przyznać.
@NiebieskiMiszmasz: a twoja nieświadomość mnie rozbraja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiele osób mi mówiło że jestem kreatywna, a ty jesteś drugą osobą w moim całym życiu która stwierdziła, na podstawie wyrywka, że nie jestem kreatywna xD bawi mnie to wasze męskie rzucenie werdyktu od tak po prostu, jedno wydarzenie, jedna sytuacja i już cały rysopis potraficie wymyślić xd
@NiebieskiMiszmasz: nie, to jest dobry sposób na wykrycie hipokryzji.

Świat bez facetów by się rozpadł, a bez kobiet? Zobaczymy jakie poglądy mają osoby twierdzące, że bez facetów ludzkość siedziałaby na drzewach.

Kobieta lecąca na mokebe (standard tutejszych opowieści o p0lkach) jak i facet lecący na Azjatki (zachwalane tutaj jako przeciwieństwo p0lki) to "red flagi" bo przecież chcą kogoś spoza własnej nacji. Ale co gdy to facet leci na murzynki a kobieta