Wpis z mikrobloga

Ja jestem tylko jednego już w tej chwili ciekawy - ile Stanowski dostał kasy od spółek skarbu państwa. Wliczając wszystkie jego działalności, przede wszystkim Weszło. Śledzę go od ok. 2013 roku zapewne. Bardzo mocno atakował PO i Komorowskiego w 2014-2015, wspierał Dudę, po czym jakoś w 2016 na Weszło zaczęły się pojawiać reklamy. PKO BP, PZU, Lotto i kilka innych - nie pamiętam już wszystkich.

#kanalzero #bekazpisu #neuropa #stanowski #kanalsportowy #weszlo #sejm #polityka
  • 9
wywiad z prezydentem świadczy o pisowskim przekazie


@ortalionnajman: A myślisz że od tak można sobie zrobić wywiad z prezydentem szczególnie do nowego projektu i to w czasach delikatnie mówiąc specyficznych działań prezydenta xD? Przecież jeśli oni gdzieś teraz idzie to musi być to dla niego korzystne prowo bo sam sobie go już wystarczajavo psuje
@AlbertoBarbosa:

Nigdy nie rozumiałem fenomenu Stanowskiego, pomijając fakt, że ma tą samą widownie, co patostrimy, to ten gość zawsze był kryptopisowcem. Do tego straszny cham i buc.

Bo gadał z debilami więc uchodził za intelektualiste i ludzie sie nim zachwycali. Tymczasem poniżenie najmana czy kapeli nie jest jakimś wybitnym osiągnięciem.