Wpis z mikrobloga

Zdarza się, że po przebudzeniu pamiętam swoje sny. I jakoś nigdy nie zdarzyło się, żebym we śnie był związany z jakąś pannicą, albo miał jakiekolwiek bliższe interakcje z płcią przeciwną.
Widocznie mój mózg nie jest zdolny do wygenerowania takiej abstrakcji, nie ma zaimplementowanej zdolności renderowania tak oderwanych od rzeczywistości światów.

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArmageddonPrzeciwBladziom: a ja się dzisiaj #!$%@?łem bo miałem zajebisty sen w którym latałem (widziałem świat z perspektywy drona) i wtedy zasrany konsultant z T-mobile zadzwonił. Ciekawe jest to, że byłem w pełni świadomy, że to sen i że muszę sobie kupić takiego drona. No reklama doskonała, może żymianie mi ten sen wywołali jakimiś falami radiowymi. A świat w tym śnie wyglądał bajecznie. To było jak udoskonalona ziemia, doskonałe niczym raj
  • Odpowiedz
@Paragon_Shepard: a mnie się dzisiaj śniło, że wynająłem sobie mieszkanie, jakąś norę w kamienicy. I jak dostałem klucze i otwierałem drzwi do tego mieszkania, to mnie ściagała i dobijała się do mnie jakaś grupa kilku n0rmików i pluli się do mnie, że jednemu z nich ukradłem jakąś kartę (?), którą zostawił w tym mieszkaniu zanim się wyprowadził. Siłowałem się z nimi o klamkę, w końcu oni przeważyli i wdarli się
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: 90% moich snów to manifestacje podświadomych lęków. Jedynie dzisiaj wyjątkowo przyśniło mi się coś przyjemnego. Zazwyczaj w snach wracam do szkoły, muszę konfrontować się z jakimiś starymi znajomymi, których nienawidziłem albo próbować przetrwać jakąś katastrofę.
  • Odpowiedz
@Paragon_Shepard: Tryb "nie przeszkadzać" na czas snu polecam, z ewentualnym priorytetem dla ważnych kontaktów typu rodzice, przyjaciel. Teraz wyobraź sobie ból po przerwanym sennym ślizgaczu przez jakiegoś zyeba z timobajl ()
  • Odpowiedz