Wpis z mikrobloga

#steamdeck #gry szukam dosyć specyficznego huba USBc do steamdecka. Potrzebne są mi co najmniej dwa porty USB c, jeden z power delivery do ładowania steamdecka a drugi jako wyjście do monitora 2.5k 60hz. Ekran zewnętrzny to tablet graficzny huiona który chciałbym użyć jako przensny monitor do steamdecka, odpada łączenie się przez HDMI bo chce uniknąć plątaniny kabli wychodzących z tego tabletu (HDMI, USB a do zasilania i USBa z danymi). Dobrze by było jakby dodatkowo taki hub posiadał jeszcze jakieś USBc albo USBa do podłączenia peryferiów. Szukałem dosyć długo ale nie mogłem znaleźć nic co by odpowiadało tym wymagania. Korzysta ktoś z przenośnego monitora razem ze steamdekiem i wskaże mi jakiegoś huba który spełnia te wymagania?
  • 5
@kromeczek: A może jakiś monitor z wbudowaną stacją dokującą tzw. Daisy Chain?

Miałbyś wtedy 1. kabel usb-c do monitora, 1 kabel zasilajacy monitor, a 2 kabel (najczesciej DP) podpinasz pod tablet.
  • 0
@Andr3v: gdzies znalazłem że przesyła obraz, chciałem też raczej coś w formie zwykłego huba usb bardziej żeby móc to użyć z normalnym kompem (mam huba jsauxa i to usb pod kątem praktycznie niemożliwia użycie tego z czymkolwiek innym)
@Filip3k91 to raczej odpada, chciałbym uniknąć kupowania zbędnych rzeczy tym bardziej że tablet ma całkiem okej podstawkę i sprawdzi się jako monitor do okazjonalnego pogrania w jakiegoś tekkena.

Nie wiem czy z mojego
  • 0
@Leniek: @Filip3k91 @Andr3v ostatecznie #!$%@?łem to bo musiałbym kupic huba usbc za kilka stów, a wtedy to moge po prostu kupić dedykowany przenośny moniotor, połączyć się z hubem usb jsauxa któy już posiadam i jeszcze troche pieniędzy mi zostanie. Wychodzi na to że to znacznie trudniejsze do zrobienia niż mi się wydawało, steamdeck 2 powinien posidać conajmniej 2 porty usbc,dużo by to pomogło