Wpis z mikrobloga

@Kaolin28 Ja mam 2.0 TDCI 115 km i do pracy 10 km. W sumie żadnych większych problemów nie ma, ale chyba nie mam dpf. Z tym że teraz już bym kupił i tak automat durashift + mocniejszy silnik. Auto mega pakowne (kombi), przy małym dziecku coś nieocenionego
  • Odpowiedz
@Kaolin28 na taki dystans jak kupisz diesla to wywal odrazu DPF i EGR. Zmieniaj olej co 6-8 tysięcy i będzie ok, w weekendy na traske wypalić syf z koelktorow i będzie śmigał. A i odma żeby była sprawna ;)
  • Odpowiedz
@bidzej tfu tfu tfu ciebie też po ryju

A coś z konkretów mordo? Chce diesla na takie dystanse to musi się liczyć z ustępstwami, niestety.
Bo inaczej będziesz musiał mu doradzać albo nie daj Bóg naprawiać jego diesla jak go zamuli na amen
  • Odpowiedz
@Kaolin28: znam przypadek Mondeo 2.0 TDCI kupione z przebiegiem 395k a aktualnie jest prawie 450 i nic się nie dzieje. Poprzedni właściciel chciałby odkupić ;p
Ale musi być dobrze utrzymane
  • Odpowiedz
@Kaolin28 jeżdżę dieslem do pracy 12 km, od listopada silnik miałem rozgrzany kilka razy i mam nadzieję że nic się nie zacznie z nim dziać do momentu sprzedaży xD

Tyle dobrze że jest nowy silnik bo poprzedni nie wytrzymał 150 tkm jazdy po mieście z wymianą oleju co 30 tkm.
  • Odpowiedz