Wpis z mikrobloga

Pała życiowa, a konkretniej @wieszjo samozwańczy użytkownik nr 1 tagu, raczej przeze mnie uznawany jako naczelny spamer, wdający się w niepotrzebny podział na tzw. elity tagu oraz liżący sobie samemu jaja powinien wygnać na twittera i tam toczyć takie gównoburze i przekrzykiwać się z julkami o atencję. W każdym razie w tym jego bełkocie można wyczytać, że podaje się za niejakiego Adriana Ziębę oraz zasugerował, że dostaje przelewy za "#!$%@?" Clout. Skoro właśnie on jest odpowiedzialny za rozdawanie kodów PPV na Prime MMA i ma koneksje z @Bezi77 to może się wypowiesz na ten temat? @wieszjo pozdro pało życiowa i leć gdzieś indziej razem z Twoją elitą lizać sobie odbyty wzajemnie
#famemma
Kejesen - Pała życiowa, a konkretniej @wieszjo samozwańczy użytkownik nr 1 tagu, racz...

źródło: 1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Kejesen: @Kejesen @Bezi77 Kejesen właśnie po to wstawiłem te posty aby pokazać jak osoby twojego pokroju się szybko na wszystko łapią, w zjedzenie championa też wierzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu kocham ten moment gdy wstawie jakiś post na tag, dam ci 3 minuty na zrobienie screena potem usuwam a ty potem myślisz że masz jakieś brudy na mnie XD Zagrałeś w moją
  • Odpowiedz
  • 0
@wieszjo: Widzę, że strateg 4D jak Boxdel. Po prostu irytujące jest jakiekolwiek #!$%@? odnośnie "elity" czy podziałów, trochę to spam, a osobiście wolę czytać o #!$%@? Czempiona w memiczny sposób niż lizania sobie wzajemnie dupska do czysta, tak wiele osób #!$%@? Mś#!$%@? czy Turskiego a robicie to samo xD
  • Odpowiedz
@Kejesen: Dobrze odkryję karty, właśnie dlatego nawiązałem do elity tagu bo widziałem w ostatnich dniach że to się przewijało i wywoływało ból dupy u jakiś "weekendowych wykopków". Serio mam cię uczyć mechanizmu że jak ktoś się o cos spina to wtedy jeszcze bardziej nakręcasz? Na tagu przecież nie ma żadnych podziałów, nawet nie ma do tego takich funkcji na wykopie więc serio nie masz się czym stresować XDD To wszystko
  • Odpowiedz
  • 0
@wieszjo: Kto wie, może ktoś Ci kazał się naprostować odnośnie chociażby przelewów za #!$%@? Clout ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież ty jesteś jawnym konfidentem @wieszjo ty jesteś jawną konfiturką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kejesen: typa odkleja, gada coś o zmniejszeniu się hejtu na niego, a robi to tak że blokuje i nie można mu dalej wjeżdżać, jakim jest przygłupim gościem. Zwykła pała życiowa.
  • Odpowiedz