Wpis z mikrobloga

Czy jest sens kupować trenażer, jeśli śmigam rowerem do biura i dziennie robię 20-30 km? Zima raczej nie wróci i ten wydatek wydaje mi się zbędny. Na razie mieszkam w dziurze i średnio tu mi się widzi trenować. #szosa #trenazer
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SendMeAnAngel panie. Kupiłem miesiąc temu chyba, frajda taka ze ja #!$%@?. W domu kałuża potu po godzinnym treningu którego nie jesteś w stanie zrobić w mieście bo światła bo ludzie, nie utrzymasz tętna prawidłowego, mocy, kadencji. O każdej porze dnia i nocy wsiadasz i krecisz. Do tego są appki gdzie jeździsz live miejsca lub gry z wyzwaniami i treningami. Boskie. Ale trzeba wydać niestety na coś porządnego 2400 w tej chwili
  • Odpowiedz
W domu kałuża potu po godzinnym treningu


@ShpxLbh: O kuczę, to nie tylko sąsiedzi, a jeszcze właścicielka mnie zabije.

którego nie jesteś w stanie zrobić w mieście bo światła bo
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: Direto XR teraz się nazywa, mam właśnie ten - polecam, ew. Tacx flux s. Nie kupuj Nic innego Elite'a np. Suito - problematyczne.
ps. teraz są promki po 200-300 zł niżej bo sezon na trenażery się kończy i ich dostępność również. W Decathlonie ostatnie sztuki.
jak coś to pytaj - już doktorat z trenażerów zrobiłem przed zakupem ;)
  • Odpowiedz
totalnie warto! odkryjesz czym jest aplikacja zwift, ustawki, wyścigi, treningi czy nawet dowolna jazda :]


@Farmer_Joe: Na pewno inaczej to jest przed dużym TV, gdzie wszystko dzieje się prawie realistycznie. Póki co wszystko musi być po studencku. Pokój w wielkiej płycie.

Direto XR teraz się nazywa, mam właśnie ten - polecam


@ShpxLbh: Kupię na tygodniu i zobaczymy. Jak sąsiedzi nie przylecą z pretensjami, to może pojeżdżę więcej niż
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel moje duże tv xD
Więcej nie trzeba :-)
Jeśli nie wykręcasz po 300 watów ciągłej jazdy bo nie masz kopyta jak Ronaldo to nie ma obaw żeby ktoś coś słyszał :) przy rekreacyjnej jeździe to dziecko spokojnie w pokoju obok może spać, jeśli interwały zmienna jazda, szybka kadencja lub duża moc to słychać szum napędu rowerowego i trochę trenazer, może się nieść po otwartych pokojach ale nie jest to głęboki
ShpxLbh - @SendMeAnAngel moje duże tv xD
Więcej nie trzeba :-)
Jeśli nie wykręcasz po...

źródło: temp_file6856175707915730350

Pobierz
  • Odpowiedz