Wpis z mikrobloga

@Pgumis: wg mnie tak.
Zostaną tylko niedobitki, które utoną razem z okrętem, jak dobry kapitan, jakiś @Kryspin013 albo @jankes83, będą bronić Reduty Firdojczland do ostatniego tchu, ale to się stanie.
Natomiast wątpliwość mam jedną- PiS tonie, Jarek się staję karykaturą samego siebie. Ktoś inny przejmie władzę, taka jest moja prawda polityki.
@Pgumis: wg mnie tak.

Zostaną tylko niedobitki, które utoną razem z okrętem, jak dobry kapitan, jakiś @Kryspin013 albo @jankes83, będą bronić Reduty Firdojczland do ostatniego tchu, ale to się stanie.


@thority: Dokładnie tak. To był dokładnie mój plan gdy zakładałem tutaj konto jakieś 15 lat temu xD

Ciekawe czy za kilka lat na wykopie, będziemy kochać PiS i nienawidzić Tuska i PO.

#polityka


@Pgumis: Dlatego trzeba przekonywać ludzi
@Kryspin013 ale jak chcesz ich przypilnować lub zmusić do czegokolwiek innego niż rozkaz partyjny? Jakieś protesty? Pojęczeli pojęczeli i poszli do domu


@onomatopeja_w: Głupi jesteś. A protestów się nawet PiS bał. Masz narzędzia gwarantowane przez państwo. Do tego różne instytucje państwowe które były #!$%@? działaniami pisu i które nie będą chciały powtórki z patologii pisowskich rządów. Nie bez powodu sporo prawników działa pro bono przeciwko pisowi w zasadzie od czasu wyborów.