Wpis z mikrobloga

#rolnictwo #polityka

powinno się pogonić hołotę, jakieś oddziały policyjne do tłumienia. Jak jest kasa z unii i drogie zboże to siedzą cicho, a jak nie to protesty dej dej dej. Obok górnictwa największa patologia. Jak mi któryś zajedzie drogę uznam to za atak na mnie.

Jeden z drugim by chciał zaorać zasiać i resztę roku nic nie robić i żeby było po 200zł/t. O nie nie nie.
  • 13
@death070 Będziesz jeszcze tęsknić za tą hołotą jak Niemcy przepchną swoje mercosur i zlikwidują całkiem europejskie rolnictwo w imię walki z urojonym klimatem, a całość żarcia będziemy ściagać 3 razy drożej z Ameryki Południowej gdzie tych durnych europejskich przepisów nie będzie, ale w Excelu będzie można się pochwalić jacy to czyści nie jesteśmy.

Kraj, który sam nie potrafi się wyżywić to kraj martwy prędzej czy później.
@rolnik_wykopowy: wylicz sobie ile roboczogodzin wkładasz w uprawę, weź po uwagę zysk netto, porównaj do pracy na etacie włączając w to podatki i zus. Iksde to łatwo napisać co? ile dopłat bierzesz? z moich podatków
wylicz sobie ile roboczogodzin wkładasz w uprawę


@death070: No ile według ciebie? Jestem bardzo ciekawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

weź po uwagę zysk netto,


@death070: W sensie to twoje 200 zł/t, które jest bardzo śmiesznie niską kwotą za cokolwiek i którą to cenę wyciągnąłeś z dupy, bo nie masz bladego pojęcia o rynku rolnym? xD