Wpis z mikrobloga

Pięknie was boli dupa po wywiadzie z PAD. Niektórzy wieszczą już koniec kanału zero, a mi się wywiad podobał, jeden z lepszych od wielu wielu lat, taki w miarę na luzie, można było zobaczyć prezydenta z innej strony. W dupie mam wojenki prawicy i lewicy. Poza tym mam wrażenie, że cokolwiek by się nie zrobiło to wykopki będą to hejtować dla samej zasady hejtowania. #polityka #kanalzero
  • 12
@JavierDaY no straszny ból dupiec jest na wykopie. Zamiast się cieszyć że ktoś rzucił rękawice mainstreamowi od TVP do TVN przez tv republikę i powstaje naprawdę coś co może namieszać na rynku medialnym to Stanowski jest wyzywany od kryptopisiorow i że będzie kandydował na prezydenta XD

W sumie miałby mój głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wywiad z prezydentem ma już milion wyświetleń, Gwiazdowski 300 tyś Rączek prawie 0,5
Zamiast się cieszyć że ktoś rzucił rękawice mainstreamowi od TVP do TVN przez tv republikę i powstaje naprawdę coś co może namieszać na rynku medialnym


@dzester: Gadające głowy przy stole, to nie jest żadne wyzwanie dla tych molochów xD
Po za tym już Kanał Sportowy miał namieszać na rynku, a chyba rok po tej deklaracji stało się co się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fledgeling ale odklejka, miło się patrzy jak stosujecie taktykę kto nie z nami ten przeciwko nam XD nie mam nic z pisem wspólnego, poza tym czujesz się manipulowany przez mądrzejszych od ciebie? Politycy zbijają sobie piątki i kumplują poza parlamentem, a wy szczekacze zrobicie wszystko, żeby tylko atakować. Pięknie się patrzy jak działa socjotechnika.