Wpis z mikrobloga

golas płacze, że się śmieją z niego, że jest biseksem a taki gruby kevin ma wyj*bane, dalej jest gruby i sobie używa młodziutką #roksanawegiel mimo miliona nieprzyjemnych komentarzy, pod każdym artykułem na jego temat xD. Zaśmiałem się głośniej niż powinienem jak przeczytałem "kevin juz gotowy na tłusty czwartek" xDDD
#famemma
Adiog - golas płacze, że się śmieją z niego, że jest biseksem a taki gruby kevin ma w...

źródło: xasdasdasda

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Adiog: na temat przewagi genetycznej kevina chyba nie ma sensu w ogóle dyskutować. Z wyglądu zwykły gość, landed roxie, w dodatku roxie, która jest pewnie ustawiona do końca życia, więc nie jest od niego w żaden sposób uzależniona.
Wymaxowany gola ssssssssss wziął sobie ukrainkę z kamerek, która za jego hajs robi sobie operacje plastyczne xdddd cmon, co tu porównywać
  • Odpowiedz
@Adiog: a teraz wstawcie takie zdjecie grubej baby z mlodym chlopem wysportowanym i poczytajmy komentarze osobniczek dążących do równości płci
  • Odpowiedz
@Adiog: Gruby czy niegruby ale Roksanie się podoba.Teraz przed nią poważny sprawdzian czyli Taniec z Gwiazdami. W historii TW było kilka spektakularnych przypadków gdy panie gwiazdy zakochiwały się w swoich tancerzach porzucając swoich dotychczasowych partnerów. Jeżeli Roksana dostanie w TW atrakcyjnego partnera i w trakcie programu nie zabuja się w nim, będzie żyła z Kevinem długo i szczęśliwie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aprilwine: e tam ona ma trenera personalnego chada i gitarzystow fajnych, moze zdjeli jej simlocka ale nadal z kevinem bo podobny do jej ojca
  • Odpowiedz