Wpis z mikrobloga

#moderacja
#ukraina
#wojna

Wykop to zabawne miejsce. Za propagowanie nienawiści wobec Ukraińców, czy wrzucanie dzień w dzień ruskiej propagandy o 6:00 rano (czyli 9:00 w Muchosrańsku) - pogrożenie paluszkiem.
Ale jak się pisze coś niezbyt pozytywnego o r0sjanach czy polskiej patologii i podpadnie się wykopowym bohaterom, to dzieją się rzeczy niezwykłe.

30.11.2023 bodajże dostaję bana za nazwanie kogoś kacapskim odpadem.
Do wieczora 31.12.2023 nie mogę nic pisać.
Przez cały grudzień moje komentarze są usuwane przez maćków.
31.12.2023 nazywam "polakami" pisanymi przez "0" propisowską, prokonfederacką, prokacapską, otępiałą patologię.
Komentarz znika.
Nie wiem nawet, czy usuwane są nowe, czy stare treści, bo wykop jest tak upośledzonym portalem, że jak maciek coś usunie - to odwołując się nie ma się nawet możliwości sprawdzenia, co zostało usunięte.

Chciałbym podziękować wszelkim k0nfederatom, kacapkom i pisiorkom za ciężką pracę i moderacji za pilnowanie, by wykop mógł nadal pełnić funkcję ruskiej i prawackiej tuby propagandowej, ale za to nikt nie nazywał miłośników obcinania niewinnym ludziom genitaliów nożem do tapet "degeneratami" - bo to przecież nie wypada.

@bombastick - miałem wołać, spiesz się czytać, bo pewnie zaraz usuną.
Pantokrator - #moderacja
#ukraina
#wojna

Wykop to zabawne miejsce. Za propagowanie n...

źródło: Screenshot 2024-02-02 at 22-30-25 Ustawienia Naruszenia (wymoderowania) - strona 2

Pobierz
  • 15
@drivent: Dokładnie tak. Potem pamiętasz, że kiedyś coś pisałeś, szukasz, szukasz, okazuje się, że jakiś obwisły hot dog obajtka pobawił się w górnika (i nie mówię o jakimś tam leniwym związkowym gnojku!) i znalazł i pozgłaszał kontrowersyjne treści sprzed 11 miesięcy.
@koala667: problem jest z wykopowymi onucowymi czekistami, którzy niczym najlepsi bolszewiccy komisarze grzebią swoim wrogom w wykopowych życiorysch. Chłop był na banie a cały czas znikały mu wstecznie komentarze.
Chyba rozumiesz, że moderator nie usunie jak ktoś nie zgłosi, czy może jednak nie rozumiesz?
@Pantokrator każda forma cenzurowania poglądów to obrzydliwy zamordyzm. Dziwię się, że tak łatwo się na to godzimy. Nawet jeżeli nie zgadzam się fundamentalnie z moim oponentem, to nigdy nie będę sobie uzurpował prawa do kneblowania mu ust. W nosie mam nawet wyzwiska na takim portalu jak tutaj. Jeśli ktoś nie ma psychy do dyskusji, bo random bez twarzy nazwał go #!$%@? na stronie, na której ludzie piszą, że się zesrali i śmierdzi,
@JudzinStouner: Z jednej strony masz rację. Z drugiej - jak ktoś jest opłacanym propagandystą promującym wojnę napastniczą i pośrednio ułatwiającym mordowanie ludzi, to widzisz dla niego miejsce tutaj? Pamiętaj, że w drugą stronę to nie działa i w r0sji taki zawodnik szybko by spadł z rowerka.
Wolność słowa działa wśród ludzi inteligentnych. Ale debilom, czyli fundamentowi demokratycznego elektoratu, wystarczy sprzedać "narrację". Przykładowo - chcesz udowodnić, że w kraju X dochodzi do
@koala667: Rozwiń. To nieprzepadanie za katotalibanem, sojusznikami r0sji, obrońcami putina, gospodarczymi dyletantami, przyjaciółmi Orbana, zwykłymi złodziejami i prymitywami, czy też miłośnikami ruskiego miru w wymiarze sprawiedliwości i mediach to sekciarstwo? To jestem sekciarzem.