Wpis z mikrobloga

Taki wygląd wszystkich spod znaku "mieszkanie prawem nie towarem". Jak ja gardzile wszystkimi takimi komuchami którzy uważają że mają mieć coś zagwarantowane bez pracy. Im więcej takich ludzi tym mniej będzie mieszkań na wynajem i taka jest prawda - ludzie będą się bali wynajmować, no ale cóż, jak ktoś jest głupi i nie dostrzega że działa sam na swoją szkodę to nikt mu nie pomoze. Szkoda że do agencji wynajmu nie mogą tak podskoczyć. #nieruchomosci #mieszkanie #bekazlewactwa #bekazpodludzi
pieknylowca - Taki wygląd wszystkich spod znaku "mieszkanie prawem nie towarem". Jak ...

źródło: IMG_20240202_205910

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@elperson: ryzyko biznesowe byłoby gdyby mógł w przypadku niepłacenia zaprzestać udzielania świadczeń w trybie natychmiastowym (w języku potocznym "wypie*dolic za mordę na ulicę")
  • Odpowiedz
mi się należy


@pieknylowca: jakie #!$%@? "mi się należy"? Przecież masz łbie dosłownie przed nosem rozwiązanie problemu to nie lepiej HODLować bo to ujma na honorze sprzedać komuś mieszkanie do życia a nie inwestycji. Taki widok czynszojadów.

jak ktoś jest głupi i nie dostrzega że działa sam na swoją
  • Odpowiedz
Nikt nikomu nie każdy kupować nieruchomości i wynajmować wiążąc się z takim ryzykiem


@onomatopejusz: ok, proponuję, żeby wszyscy właściciele przestali wynajmować mieszkania :)
  • Odpowiedz
i myślisz że jak mu zniszczyli mieszkanie to następnym razem wynajmie taniej?


@pieknylowca: ojeju biedactwo musi remontować mieszkanie bo pies najemcy zostawił trochę sierści na kanapie. Zero szacunku do chwalebnego dobrodzieja wynajmującego :v
  • Odpowiedz
wynajem będzie drożeć.


@panArchitekt: nic wiecznie nie będzie drożeć - zresztą wyłudzenia droższego mieszkania jest bardziej kuszące, bo nie dość że mieszka się za darmo to jeszcze w fajnych warunkach
  • Odpowiedz