Wpis z mikrobloga

#raportzakcji #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #jareknaemigracji #pedofil

Spasiony łysol Jarek na emigracji właśnie zaczął pracę na budowie. Po chwili podchodzi do niego majster i pyta: co ty robisz, idioto?
Jarek: ugniatam cegły.
Majster: miałeś układać cegły, a nie ugniatać.
Jarek: o kurcze, pomyliłem się. Myślałem, że to bagieta i jestem w piekarni.
X
Gruby pseudopiekarz zamieszkujący getto Jarek na emigracji spaceruje po swojej murzyńskiej dzielnicy i nagrywa vloga. Mija dwóch murzynów, a ci zaczynają się z niego nabijać. Jarek mówi do siebie: wyłączę kamerkę i im wpier/dolę, bo mnie wkur/wiają. Po 15 minutach wraca zapłakany do mieszkania kuzynki.
Kuzynka: co ci się stało?
Jarek: dwóch murzynów mnie zgwałciło i zabrali mi kamerkę.
X
Przegryw, ochlaptus i śmierdzący żul o mitomańskich skłonnościach Ci/pas przystępuje do państwowego egzaminu z języka khmerskiego na poziomie A1 z podstaw.
Pierwsze pytanie: co to znaczy okunciuran po polsku?
Ci/pas klnie pod nosem: kur/wa mać, jestem już tak zaawansowany, że zapomniałem co to znaczy.
X
Zezowaty ladyboy o klacie Pameli Anderson Mach/uj znowu zabawia się po pijaku w basenie ze Stefanem. Zapuścił bąbelki, pianę i zaczął mu robić rimming. Nagle patrzy, a tam gość specjalny kanału, czyli Wojtek, który niedawno przybył z Indii.
Wojtek: mogę do Was dołączyć?
Mach/uj: nigdy w życiu! Stefan jest niepełnoletni i nie możesz się do niego zbliżać.
X
Łysy i spasiony Mongoł z protezą w japie Mach/uj dzwoni do spoconego Krzycha o 2 w nocy i pyta: co robisz?
Krzychu: właśnie posuwam Sinuś.
Mach/uj: chciałem cię tylko poinformować, że mieszka u Ciebie groźny przestępca - pedofil.
Krzychu: a co to jest pedofil?
X
Do cycatego pijaka Mach/uja dzwoni prokurator z Ostrołęki i mówi, że ktoś złożył donos, że u Mach/uja przebywa poszukiwany listem gończym przestępca, którego trzeba aresztować.
Mach/uj: akurat jest u mnie impreza i masa ludzi: Ci/pas, spocony Krzychu z dziewczyną, Damian z Filipin i Dziwisz, dealer awokado. Kogo dokładnie pojmać?
  • 5
  • Odpowiedz