Wpis z mikrobloga

#kanalzero Jak Stano, taki bizmesmen sobie policzył, że opłaca mu się lizać pisowkie rowy jak pis jest na równi pochyłej z której już raczej nie będzie powrotu? Czy on liczy na szybką kompromitację nowej władzy, czy może dostał dużą część tych ukradzionych przez aparat pisowski pieniędzy i musi realizować kampanię. Przecież on by sobie z takimi zasięgami dał radę bez wchodzenia w układy polityczne, czysta komercja by wystarczyła. Czy może nie chce mu się zabiegać o reklamodawców i woli mieć potem 2-3 duże SSP plus jakąś "fundację" sobie założy z Mazurkiem i tak kilkadziesiąt mln wpadnie, wystarczy sączyć przekaz.
Nie wiem jak będzie ale podejrzewam, że jak przyjmie propisowską narrację to może na tym nie wyjść za dobrze, zalecam wtedy nie oglądać dziada, odsubować i niech ginie.
#bekazpisu #sejm #polityka
  • 11
@wpisynienawisci: Może i jest równia pochyła, ale to nadal jest kilka milionów wyborców... a co ważniejsze, miliony złotych ukradzionych przez lata, pod które się można podłączyć. Z nowym rządem nie byłoby tak łatwo, bo wszędzie zapowiadają audyty, kontrole i patrzenie na wydatki - a prezesa wystarczy cały czas chwalić, to kasa się sama znajdzie.
@wpisynienawisci: Cóż PiS wyprowadził spore środki na lewo. Robili różne projekty jak Schreiber i to "Mam Dość", potem Oskarek, potem był jakiś portal, to wszystko nie wypaliło i kto wie czy nie poszli głosem Jarka i nie tworzą nowej dużej telewizji internetowej "niezależnej", mnie to by nie zdziwiło ani trochę.
No ale to wyjdzie w praniu czy faktycznie będą mocno lizać PiSowi.
@slawek887: tobie umyka cały koncept tego posta. Mogę sobie robić analizy i prognozy, wysnuwać wnioski i zadawać pytania teoretyczne niezależnie od tego co robi Stanowski i jaki ma biznesplan. Jesteś białorycerzykiem jego, pisu czy co cię uwiera?
Mogę sobie robić analizy i prognozy


@wpisynienawisci: Ty nie robisz żadnych analiz i prognoz, tylko piszesz wymysły pod tezę - nie masz absolutnie żadnych danych czy statystyk o zasięgach czy to weszło, czy KS, czy samego Stanowskiego + ludzi których zaprosił, nie wiesz jakich konkretnie ma sponsorów i ile płacą oraz nie wiesz jak to sobie zaplanowali.

Nie wiesz nic, a bierzesz to co Ci się wydaje i akurat pasuje do
ie masz absolutnie żadnych danych czy statystyk o zasięgach czy to weszło, czy KS, czy samego Stanowskiego


@slawek887: to że ty jesteś dyletantem nie znaczy, że inni też. Zasięgi weszło, kanałów czy stana to żadna tajemnica, są na yt, na socialmediach, są na stronach, są dostępne po 15 sek. researchu. Skończ się miotać w obronie niewiadomo czego.
wpisynienawisci - >ie masz absolutnie żadnych danych czy statystyk o zasięgach czy to...

źródło: weszlo

Pobierz