Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Linnior88: to trzeba być trollem, albo nie mieć wielkich cyców, żeby za minus posiadania wielkich cycow, napisać „źle wyglądam w kurtce”.
Ja nie posiadam (bardzo się cieszę z moich małych wypustek) ale znam kilka kobiet, które mierzą się z tym problemem i chyba taka wada nie przyszła by im do głowy XD
A jest dużo niedogodności w związku z dużymi zderzakami.

I to nie mówię o jakiś skrajnych przypadkach typu miseczka
  • Odpowiedz
@Tyrande: zazdrościsz że się tak rzucasz ? Zoperuj sobie i przestań płuc jadem
Ja nikogo nie obrażam ale traktuje ludzi jak oni mnie
I nie nie każdy ma potężne bóle pleców , takie bóle to się ma od rozmiaru powyżej D i to jak masz słabą genetykę pleców
  • Odpowiedz
@Tyrande: Jezu ludzie to są jacys pogrzani powiesz publicznie że masz fajne cycki albo dupę to zaraz jakąś płaska przyleci i zacznie swoimi zalami rzucać
Na zasadzie że jak fajna cycata założy dekold to szmata a jak laska z pryszczami chodzi bez stanika to cacy
Oczywiście takie podwójne standardy są jak zwykle z zazdrości
Najlepsze że kobieta która jest zadowolona z siebie nie dokucza innym kobietom a takie które są płaskie
  • Odpowiedz
Ani razu Cię nie obraziłam w moim poście. A że jesteś trollem to wiadomo od kiedy założyłaś konto XD
Udzielasz się dość często.
Jak zwykle walisz jakimiś skrajnymi feministycznymi wartościami tak teraz poszłaś w mizoginizm i na portalu dla spermiarzy i przegrywów powielasz tezę, że posiadanie dużych piersi nie wiąże się z żadnymi niedogosciami (no tylko źle wyglądam w kurtce xD)

A z tym że nikogo nie obrażasz to dowaliłaś do pieca,
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tyrande: wyłażą z ciebie kompleksy i się rzucasz nie wiadomo o wypij sobie meliski albo idź do psychiatry
I gdzie ja wale feministycznymi wartościami ? Albo nie umiesz czytać albo już ci brak argumentów na swoją własną głupotę , ja akurat jestem centrysta i nie jestem ani ultra konserwatywna ani feministyczna , uważam że wszystko w życiu potrzebuje złotego środka , poglądy także
  • Odpowiedz
@Tyrande: to jak źle wyglądam w kurtce z dużymi cyckami ale plecy mnie nie bolą to mam mówić że mnie bolą żebyś ty się mogła ucieszyc ? Koniec dyskusji bo tu wieje jakimiś kompleksami
  • Odpowiedz
@Tyrande: znowu udowadniasz że nie umiesz czytać słowo "szmata " padło jako słowo którego używają płaskie na obdarzone dziewczyny które noszą dekolad , nie mieszaj faktów
Typowa osoba która atakuje a później próbuje zgrywać ofiarę , nice try mentalność manipulatora
  • Odpowiedz