Wpis z mikrobloga

Krzysztof Pisowski w wywiadzie prowadzonym przez Mazurka Kaczyńskiego w 2015 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #mimowszystkoduda zanim to było modne xD

Krzysztof Stanowski to dziennikarz sportowy i twórca kontrowersyjnego serwisu Weszło.com, w rozmowie z Robertem Mazurkiem w magazynie „Plus Minus” przyznaje, że w II turze wyborów prezydenckich będzie głosował na Andrzeja Dudę.

W I turze wyborów prezydenckich głosował na Pawła Kukiza (xD), a teraz nie ma wątpliwości: Nie ukrywam, że Duda to nie jest kandydat moich marzeń, ale przecież często głosujemy na mniejsze zło.

Służba zdrowia czy oświata nie działają, w urzędzie załatwić sprawy się nie da, w sądzie na rozprawę trzeba czekać latami. Mało? Możemy opowiadać sobie o policji czy sprzęcie polskiej armii. Gdziekolwiek człowiek spojrzy, tam jakiś kataklizm


Polska W Ruinie (tm) (r) xD

No tak, głosowałem na Platformę, tyle że ona stała się partią sytych misiów. Przestałem wierzyć, że mogą i chcą cokolwiek zmienić. A bycie nie-PiS-em to dla mnie za mało. Po ośmiu latach rządów Platformy chciałbym zobaczyć realne wyniki. (…) Chcę to powiedzieć wyraźnie: Przestańcie mnie straszyć Kaczyńskim, bo ja się go nie boję! Wyrosłem z tego


xD

Komorowski mówi o zgodzie i bezpieczeństwie, a wygraża ludziom na wiecach i mówi, że trzeba ich wyeliminować z życia publicznego. (…)


Stryjek Komorowski wygrażajacy ludziom na wiecach. Świetnie się zestarzało w porównaniu z pis0wskim szczuciem xD

Zalała mnie krew, jak słyszałem, że największa fala emigracji nastąpiła za rządów PiS. Nikt się nie zająknie, że to nie była wina rządów Kaczyńskiego, ale tego, że otworzył się rynek pracy w Anglii.


Heroiczna obrona rządów 2005-07 Hey man leave pis alone xD

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/244664-zaglosuje-na-dude-to-szokujace-dla-mnie-samego-bo-nigdy-nie-podejrzewalem-ze-moge-zaglosowac-na-jakiegokolwiek-kandydata-pis-przyznaje-komentator-sportowy-krzysztof-stanowski

#kanalzero #stanowski #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polityka
  • 17
via Android
  • 139
Jeszcze bonus xD

cała machina pracuje na to, by Platforma Obywatelska wygrała wybory na jesieni i by za miesiąc wygrał Komorowski. I tak się stanie. Ale tego Smoleńska nie mogę przeboleć i nie mogę wybaczyć, bo to kwestia przyzwoitości

Jak przyznaje, „nagle – w co sam nie wierzy – zaczyna dryfować w stronę PiS” – partii, której nie darzył dotychczas specjalnym szacunkiem. „Partii po stokroć nędznej, ale tak medialnie napierd...nej, tak obrzydliwie
mentari - Jeszcze bonus xD
cała machina pracuje na to, by Platforma Obywatelska wygra...

źródło: temp_file8677192511552070838

Pobierz
via Android
  • 19
¦10 "XD" BO KTOŚ MIAŁ CZELNOŚĆ POWIEDZIEĆ O POLITYCE INACZEJ NIŻ ŁYKOPKI UWAŻAJO :((( O NIE SKANDAL!!!!



@meandmymonkey on mówił dokładnie to samo co większość wyhodkow w tamtym czasie xD różnica jest taka, że wyhodki zmądrzały i potrafią trzeźwo ocenić sytuację teraz. A Krzysiu Pisowski siedzi cicho mimo że wtedy oskarżał Bronka o wygrażanie na wiecach i że machina PO pracuje na wygraną Komora XDDD
i PiS miał być zmianą na normalność


@kris006: przepraszam bardzo, ale w 2015 roku w przestrzeni publicznej funkcjonowały już od dawna takie osobistości jak Kaczyński, Pawłowicz, Kurski, Macierewicz, Ziobro, Suski. To były osobistości, które były szeroko rozpoznawalne w 2015, nie wypełzły spod kamienia po wyborach. Tak więc, jeżeli ktoś choć minimalnie zorientowany w polityce uważał, że ww. nazwiska są w stanie zagwarantować jakąkolwiek "normalność", to znaczy, że był j*****nym debilem z
Kaczyński, Pawłowicz, Kurski, Macierewicz, Ziobro, Suski


@bacaa90: Ty o tym wiedziałeś, ja o tym wiedziałem, ale kupa ludzi rzeczywiście dała się złapać na zagrywkę ze schowaniem wszystkich tego typu twarzy do szafy na czas kampanii. Doskonale pamiętam posty w stylu "nie straszcie PiS-em, przecież to już inna partia niż 10 lat temu, tam teraz rządzą młodzi (xD) jak Duda (xDD) i Szydło (xDDD)".

No i potem wygrali wprawdzie bez druzgocącej przewagi,
via Android
  • 0
@Macior_Pacior Chryste kolejny. Gość narzekał, że Bronek wygraża ludziom na wiecach i że machina (państwowo-medialna) działa żeby Bronek wygrał wybory xD a w przypadku Dudy po jego pierwszej kadencji nie widział nic z tych rzeczy xD