Wpis z mikrobloga

@Krupier: kupowałam 100 zł w dwie strony, do azaira dodaj jeszcze kwotę jaka jest u przewoźnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) noclegi też nie są tam super tanie winc taniej niż w Polsce nie ma szans.

@Pearson co lubicie i skąd startujecie?
  • Odpowiedz
kupowałam 100 zł w dwie strony, do azaira dodaj jeszcze kwotę jaka jest u przewoźnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) noclegi też nie są tam super tanie winc taniej niż w Polsce nie ma szans.


@Konkol: a ja leciałem za 0 zł w dwie strony. Co było kiedyś teraz już nie ma (xD), ale dalej jest tanio.

Nic nie trzeba dodawać. Czasem się zdarzy, że ceny jeszcze nie
  • Odpowiedz
@Krupier: spoko, ale dalej nie wyjdzie to taniej niż w Polsce, choćbyś się gimnastykował nie wiem jak, do tego twoje terminy to nadal głęboka zima w Alpach, więc nie wiem czy OP tego chce, jaki standard itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Konkol: 8-12 czerwca, loty 560 zł, nocleg 750 zł, razem 1310 zł czyli 655 zł na głowę. 3 pełne dni, na dwa pewnie byłoby taniej.

Ten sam termin w Zakopanem najtańszy nocleg 500 zł. Paliwo w moim przypadku (bo nie wiem skąd jest OP) to ok. 600 zł (plus zrobienie 1500 km w tę i na zad xD) czyli już 1100 zł. Różnica 200 zł, a wybierając Włochy nie dość, że
  • Odpowiedz
@Krupier: góry to nie tylko Zakopane :) zresztą w tamtym roku miałam nocleg za 80 zł osoba przy Kuźnicach, normalny pokój z łazienką, do Zakopanego mam 200km, w Beskidy 100km, więc punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Ja po górach zwykle tylko chodzę i wychodzi mnie to w naprawdę małych pieniądzach. Problem porównywania wykopków co mówisz jest taki, że jak ktoś jedzie w Zakopanym siedzi na Krupówkach i wydaje kupę kasy
  • Odpowiedz
góry to nie tylko Zakopane :)


@Konkol: no porównuję góry do gór na mniej więcej tym samym poziomie. Skoro wybieramy Alpy we Włoszech to porównujmy do Tatr, a nie Beskidów. xD

Zresztą szukałam teraz na lato Dolomitów to ceny są z deka akurat oderwane od rzeczywistości :|


@Konkol: #!$%@?ć Dolomity. Jedź w góry Przeklęte w Albanii czy gdzieś do Kosowa i masz piękne widoki ze spokojem na szlakach. Albo do
  • Odpowiedz