Wpis z mikrobloga

@jakismadrynickpolacinsku: ach kocham ten kwik ośmiogwiazdkowych tuskomatołków z powodu KZ :D Miał być koniec Stanowskiego i Mazurka po odejściu z KS bo "hurr durr stracili dotacje SSP XD" a fajnopolacka narracja TVPO I TVN miała dominowac w przestrzeni publicznej a tu zrobili w rekordowym czasie projekt o jeszcze większej skali i ogromnej popularności :D
ach kocham ten kwik ośmiogwiazdkowych tuskomatołków


@wpt1:
No nie, przestrzeliełeś się. Nie ma żadnego kwiku o jakiś kanalik xD Typie głupi.

Miał być koniec Stanowskiego i Mazurka po odejściu z KS bo "hurr durr stracili dotacje SSP XD"

Gdzie tak napisałem, baranie?

a fajnopolacka narracja TVPO I TVN miała dominowac w przestrzeni publicznej a tu zrobili w rekordowym czasie projekt o jeszcze większej skali i ogromnej popularności :D

Naćpałeś się? Jaka
Gdzie tak napisałem, baranie?


@jakismadrynickpolacinsku: czego fajnopolacki baranie ośmiogwiazdkowy nie rozumiesz?Miał być koniec Stanowskiego,ty i twoja Silnorazemowa sekta zesraliscie sie komentarzach jak odchodzil z KS że teraz będzie bankrutem bez kasy z SSP.Wystarczy poczytać wpisy z tamtego okresu.A tu taki ch.j:)
Ale was Stanowski wqurwia za oranie platformianych przygłupów,ależ ten wasz kwik jest piękny :D Miał byc monopolik na przekaz dnia w TVPO i TVN w przestrzeni publicznej a tu wyskoczył
@wpt1: Piękne zesrańsko reakcjonisty xD
Nie musisz postować tej samej sraki, jaką postują inne trolle. Bo to już czytalem xD

Miał być koniec Stanowskiego,

Gdzie tak napisałem?

ty i twoja Silnorazemowa sekta zesraliscie sie komentarzach jak odchodzil z KS że teraz będzie bankrutem bez kasy z SSP

Nie ma żadnego 'my' ty baranie jeden xD Z nikim nie jestem zjednoczony.
Stanowski nie jest pępkiem świata. To, że udowodniono mu bycie na