Wpis z mikrobloga

Dobra, czas na małe podsumowanko debiutu kanału zero:

Mały falstart.

Co też widać po wyświetleniach. W piku gdzieś po 30min było coś koło 120k (może było więcej, bo nie sprawdzałem często), teraz już 95k. Spadek niby nie duży, ale chyba w debiutowym wydaniu czlowiek spodziewał się petardy, a że będzie potem im dalej, tym lepiej. Albo przynajmniej poziom będzie trzymany. No niestety tutaj było - im dalej, tym gorzej.

Początek był zacny, omówienie kanału, rozpiski dnia, zapowiedź debaty już następnego dnia z Dudą, a kilka dni później o CPK - bez limitów czasowych. I tu pełna satysfakcja, że kanał zero sięga po tematy, które ludzie chcą oglądać, a nie mogą oglądać w zwykłej telewizji oraz ma sprawczość, by gościć u siebie największe osoby w państwie.

Ale potem już gorzej. Bardzo długi monolog Rudzkiego o Stanowskim, potem quiz dla Stanowskiego o Stanowskim, wykrywacz kłamstw na Stanowskim, teraz jakiś behawiorysta znowu gada o Stanowskim, bo go "czytał" przez od początku programu. Nosz #!$%@?, kto to wymyślił?

Gdyby to nie był debiut, to podejrzewam, że widzowie by tutaj odpłynęli co najmniej o połowę.

No jest trochę rozczarowanko, nie da się ukryć.

#kanalzero
  • 6
Ale potem już gorzej. Bardzo długi monolog Rudzkiego o Stanowskim, potem quiz dla Stanowskiego o Stanowskim, wykrywacz kłamstw na Stanowskim, teraz jakiś behawiorysta znowu gada o Stanowskim, bo go "czytał" przez od początku programu. Nosz #!$%@?, kto to wymyślił?


@waro: Nie wiem kto za to odpowiada, ale myślę, że dogadałby się z Mateuszem Borkiem
@waro: Niby coś tam podgrzali atmosferę mówiąc o Borku, by za chwilę totalnie zaorać ją tym quizem. Bardzo nierówny start, niczego się nie spodziewałem, ale i tak niedosyt pozostaje()
@NiebieskiWStringach: nie zdziwię się jeśli będzie próbował pokazać, że ten kanał jest apolityczny i będzie zadawał niewygodne pytania Dudzie i innym pisowcom przez pierwsze wywiady ( ͡° ͜ʖ ͡°) później oczywiście wszystko wróci do normy
W końcu będzie trzeba pokazać "nową jakość" ( ͡° ͜ʖ ͡°)