Wpis z mikrobloga

@Omka: ale #!$%@? nakręcisz gównoburzę... o długości gry było wiadomo od dawna, dlatego kosztuje ok. ~100zł na PS4. Masz misję fabularną + 5 pobocznych, wiele podejść, wiele taktyk.

Spoko, Konami wypuściło MGS w takiej formie, by polepszyć sobie kasiurrę w tym roku, bo TTP dopiero 2015. Ale zaraz posypią się gromy od hurr-durr-cozadebile-konsolowce i innych nieogarów.
@Omka: spoko, widzę że w Empiku kupujesz wszystkie gry ;)

Gracze dobrze wiedzieli na co się piszą - wiadomo było ile zajmie przejście GZ, kto nie chce kupować nie musi ew. poczeka na obniżkę lub z drugiej ręki. Tylko nieogary się natną, ich wina.

Konami dostało po dupie, dostanie po dupie raz jeszcze przy recenzjach i już dobrze wiedzą, że coś takiego w przyszłości tak łatwo nie przejdzie.
@Zioman: rozumiem ze mozesz byc fanem mgsa i tb to nie przeszkadza, ale innym juz moze przeszkadzac. Nie ty wydales gre wiec hejt przeciez nie tyczy sie Cb. Po drugie nie kazdy czyta wszystko o grach, a tak to na polce znajdzie gre i ja kupi bo ladna okladka a tu jedna misja.
@Omka: film, wypożyczalnia, w latach 90-tych siedzisz? Streaming, Google i wiem w ciągu minuty wszystko, co chcę wiedzieć. W sklepie też telefon mam, mogę zerknąć w przypadku wątpliwości. No ale jeśli dla kogoś okładka jest wyznacznikiem... takich graczy mi nie szkoda.
@Omka: w Polsce za 119zł pudełkowa wersja. Dodatkowo gdzieś wyczytałem, że jeżeli zaopatrzymy się w GZ dość wcześniej to możemy spodziewać się bonusów w PP.