Wpis z mikrobloga

Mężczyzna popierający aborcję na życzenie to po prostu zwykły #cuckold. Zabieg aborcji nie jest wyrywaniem ósemki i powinien być wykonywany w pilnych przypadkach. Takim jest zagrożenie życia kobiety, zdeformowany płód czy też inne czynniki tego typu.

Finansowanie DOBROWOLNEJ aborcji z budżetu jsst gorsze niż płacenie na cudze dzieci. Dzieci da potrzebne, bo na łeb nam leci dzietność. Poza tym, część z nich będzie wartościowymi ludźmi. Hajs na aborcję to hajs na brak odpowiedzialności dymajacych się pustaków.

Przypomina mi się jedna #p0lla, która usunęła dziecko, bo stwierdziła, że jednak ma za małe mieszkanie xD To będą właśnie skutki tej patologii.

Jeszcze najlepsze jest to, że kiedy mowa o aborcji, to mężczyzna nie ma nic do gadania, a jak kobietą urodzi, to jednak ma do gadania i płaci alusy xD

#pieklomezczyzn #aborcja #bekazlewactwa
  • 15
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ale glupoty. Mezczyzn maja duzo do gadania, znaczy czesto to mezczyzna w zwiazku nalega na aborcje w razie nieplanowanej ciazy. Tak w luzniejszych zwiazkach jak malzenstwach, nie chcac dziecka jeszcze teraz, albo nie chcac kolejnego czy w ogole.
  • Odpowiedz
  • 0
@Olsea: Ja nie popieram, a mam dziewczynę, która kocham i jesteśmy razem ponad 6 lat i co?W dodatku naprawdę ładna i wykształcona.

Ona też nie popiera aborcji bez konkretnej przyczyny
  • Odpowiedz
  • 0
@Olsea: XD Ależ ja nikomu nie zaglądam. Ja po prostu mam swoje zdanie. O niczym nie decyduje w tym kraju. Nie mam nic przeciwko pigułce dzień po, dla PELNOLETNICH bez konsultacji z lekarzem. Aborcja w przypadku zagrożenia życia czy zdeformowanego płodu też jest dla mnie zrozumiała.
  • Odpowiedz
  • 1
@Olsea: A kto kazał się bez zabezpieczeń dymac skoro wiadomo że może zajść w ciążę? Czyli teraz będziemy zezwalać na aborcję za każdym razem jK ktoś się nie zabezpieczy i zaciąży?
  • Odpowiedz
Według mnie nie powinno traktować się aborcji jako 'kolejnego środka antykoncepcyjnego'. Aborcja to ostateczność w specjalnych przypadkach jak np. gwałt, zagrożenie życia matki, wysokie ryzyko na choroby/deformację itp itd. Pchanie pełnej legalizacji aborcji skończy się tym że 18 letnie julki będą się ruchać bez zabezpieczenia bo 'przyjemniej' a potem 'bo mogę se wyskrobać'. Nie myśląc kompletnie o swoim zdrowiu psychicznym i fizycznym - a niby 'jej ciało jej wybór' xD Tylko potem
  • Odpowiedz
@Olsea: A czy tatuaże wpływają na cały organizm w tym na hormony? Czy wpływają na psychikę?
Zamiast na pójście na łatwiznę i eliminowanie efektów zacznijmy skupiać się na zapobieganiu.

Równie dobrze moglibyśmy przestać ratować oraz zamykać samobójców, przecież to jest ich ciało ich wybór.

Ale cóż, może i dobrze żeby dać aborcję bez limitów. Największe julki same się zniszczą w ten sposób, robiąc 10 skrobankę. Wtedy ktoś się obudzi i zobaczy
  • Odpowiedz
@kaminarii: dziesięć aborcji wpłynie na organizm mniej więcej tak jak dziesięć tatuaży.
Widzę, że niezły kopro life z ciebie. Niby taki za życiem, a jednak niech giną? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
dziesięć aborcji wpłynie na organizm mniej więcej tak jak dziesięć tatuaży.


@Olsea: No niezbyt, proponuję wczytać się od strony medycznej oraz psychologicznej jaki wpływ ma ciąża na kobietę. Jest trochę więcej tego niż komplikacje po zrobieniu dziary.

Widzę, że niezły kopro life z ciebie. Niby taki za życiem, a jednak niech giną? (ʘʘ)


e? Czy ja gdziekolwiek pisałem 'brońcie płodów..dzieeci!!11oenoen zabijać kobiety!!1oneone' - lub w drugą stronę?
  • Odpowiedz