Wpis z mikrobloga

@arasxdd: nie gigashit nie, mam na półce spalone gtx 285, 580 i 980 xD (aż tak głupi nie jestem i trzecia sztuka to od kumpla xD)
msi najlepiej wersja suprim albo zotac
  • Odpowiedz
@muaddib443: tak, msi też spoko podchodzi chociaż pierwszy raz zutylizowali mi kartonik + wszystkie gadżety które w nim były ¯\(ツ)/¯ Potem się nauczyłem żeby wysyłać same karty
  • Odpowiedz
@BrianEno: zdecydowanie asus Tuf albo strix, jak chcesz mieć cisze, reszta to jakieś drobne różnice w stopniach których nie odczujesz....
  • Odpowiedz
@BrianEno: GB jest o tyle dobry, że nigdy nie jest zbyt drogawy, a dawał 4 lata gwarki po rejestracji na większość wysokich modeli. Nie wiem czy tu coś się zmieniło przez ostatni ~rok. A modele zawsze jakościowo topowe i cichutkie.

Zotac za to 5 lat, ale jakość taka, że zwykle jest się do czego przyczepić.
  • Odpowiedz
Zotac za to 5 lat, ale jakość taka, że zwykle jest się do czego przyczepić.


@majk3l: niestety, poza tym ludzie bardzo często narzekają na ich wentylatory, ponoć patologicznie głośne.
  • Odpowiedz
@purrminator: Ja obecnie celuje w Gigabyte Gaming OC, planuje kupić w przyszłym tygodniu. Z tego co oglądałem po jutubach to najsolidniejsza konstrukcja i osiągi w tej półce cenowej... wymieniam GTXa 970 OC, który trzyma mi +/-70 stopni od 8 lat bez wymiany pasty :p Także na GB nie miałem okazji narzekać.
Po sklepach widzę, że te karty schodzą w pierwszej kolejności, w xkomie wykupione w parę godzin a na morelach
BONKU - @purrminator: Ja obecnie celuje w Gigabyte Gaming OC, planuje kupić w przyszł...

źródło: 4080

Pobierz
  • Odpowiedz
@BONKU: Gigabyte się na przestrzeni lat zwyczajnie wyrobił i chwała mu za to. W 2018 wziąłem ich Aorusa RX 580 8GB i to była najbardziej wk...ąca karta jakiej w życiu używałem: i rdzeń, i sekcja zasilania osiągały takie temperatury że wentylatory momentalnie wkręcały się na 100% i nap...alały jakąś kosmiczną ilość decybeli. Wymieniłem kartę na gwarancji i z drugą było dokładnie to samo.
Tymczasem nieco ponad pół roku temu wpadł
  • Odpowiedz
  • 1
@BrianEno też uważam, że jest najbardziej opłacalna. Good for You! Ja celuję w 4K, więc musiałem mocno odchudzić portfel...
  • Odpowiedz