Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi wytłumaczyć fenomen #deathstranding ? No bo co to w ogóle jest? Symulator kuriera Glovo? #!$%@? z pakunkiem żarcia na plecach po jakichś wzgórzach próbując przy tym nie #!$%@?ć się na glebę? To ma być rdzeń rozgrywki gry uważanej za AAA? Albo jakieś diaboły czarne wyłaniaja się z ziemi (piekła nie ma xD) i trzeba jakiegoś bombelka ze sobą taszczyć xD
I ktoś mi powie że to jest poważna dorosła fabuła. No #!$%@? jak dorosły gracz może takie coś w ogóle brać na poważnie xD
I to #!$%@? jaki to Hideo Kojima jest wizjoner bo wymyślił historię której nikt nie jest w stanie pojąć.

#gry #hideokojima
Larsberg - Czy ktoś może mi wytłumaczyć fenomen #deathstranding ? No bo co to w ogóle...

źródło: temp_file7367677830167962050

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 26
@Larsberg: To jak Kubrick, jak się nie podniecasz dziwacznym nudnym filmem/grą to zwyzywają że jesteś prymitywnym wieśniakiem.
  • Odpowiedz
@Larsberg: dla mnie to bardziej gra-opowiesc, dla gameplayu to gram w #factorio, a tutaj mechaniki są dopełnieniem historii.
Bardzo mi się podobało mimo że to moja pierwsza gra gdzie przez pierwsze pół godziny poklikalem może ze dwa razy bo reszta to cutscenki i to raczej nie mój typ. Ale myślę że główną robotę robi klimat, np jak grałem na słuchawkach to żona nic nie słyszała, czasem zetknęła i hejtowala że
  • Odpowiedz
@Larsberg: Przypominam, że w drugiej części MGS spotykasz Prezydenta Stanów Zjednoczonych który łapie Cię za krocze i wyraża zdziwienie że jednak jesteś facetem. To jest ta wysublimowana fabuła w stylu kojimy
  • Odpowiedz
@Larsberg: też nie grałem bo sam fakt że chodzenie w te i spowrotem to główny gameplay to absurd ale rozumiem co ludziom sie podoba. Mechanika gry i gratyfikacja autyzmu, nie ma w tym nic złego
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Larsberg Fabuła i świat przedstawiony może się podobać lub nie i tutaj dużo osób odbija się od tej gry, a szkoda.

Ten "symulator glovo" ma wyjątkowo rozwinięte mechaniki rozgrywki i fizykę, a progres i rozbudowywanie swoich tras daje ogromną satysfakcję. Dzięki temu taka pozornie prostą i nudną czynność Kojima zrobił wyzwaniem.

Faktem jest, że jak ktoś nie strawi cringe fabuły to raczej nie będzie cieszył się rozgrywką. Ja uzbroiłem się na serwowane
  • Odpowiedz
@fastmotion: a obecny prezydent lubiący całować małe dziewczynki na wizji nie jest dziwny? Molestowanko jako prezydent to jeden z wielu plusów tej funkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz