Wpis z mikrobloga

@Antibambino
1) podobnie jak tekst: nienawidzę mężczyzn, bo tylko wyruchaja i idą do następnej. Tak właśnie postępuje max 1-2% największych ruchaczy, na których nabierają się laski, w potem na tej podstawie oceniają całą męską populację :)
2) albo nierealne oczekiwania, połączenie 190/prawnik/duże miasto/najlepiej wolny, każdy poniżej to robak. „Ale przecież w moim ulubionym serialu Marlenka ma takiego, podobnie jak jej 4 psiapsiolki” :D
  • Odpowiedz
1) podobnie jak tekst: nienawidzę mężczyzn, bo tylko wyruchaja i idą do następnej. Tak właśnie postępuje max 1-2% największych ruchaczy, na których nabierają się laski, w potem na tej podstawie oceniają całą męską populację :)


Dała, to wzięli. Szok, wyparcie, udawanie kogoś, kim się nie jest.
  • Odpowiedz
  • 13
@olokynsims: Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi, że koleś 9/10 nie chce poślubić laski 8/10, zwłaszcza po tym, jak mu dała na pierwszym spotkaniu. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
podobnie jak tekst: nienawidzę mężczyzn, bo tylko wyruchaja i idą do następnej. Tak właśnie postępuje max 1-2% największych ruchaczy, na których nabierają się laski, w potem na tej podstawie oceniają całą męską populację


@Cygan_Wojtus:

Tymczasem niebiescy:
"Żona mojego dalekiego kuzyna od strony babki zdradzila go z mokebe. Kto mi wyjaśni, dlaczego wszystkie kobiety są takimi coorwami??"
  • Odpowiedz
te same kobiety


@Cygan_Wojtus:

Przyłapałeś którąś za rękę, że wiesz, że to te same?

Dziękuję naszym witaminkom, najładniejszym dziewczynom na świecie, polskim księżniczkom z klockiem na klacie za te zacną opinię zaawansowanego świata o naszym kraju!


A ja mam ją w doopie, bo mnie nie dotyczy. Niech się wstydzą te, co są takie łatwe.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus kiedy ja z moimi kolegami jeszcze graliśmy w gry to moje koleżanki (dokładnie te które jeździły wakacyjnie na zachód) krztusiły się od ilości parówek, każda z nich :) specjalnie tego nie ukrywały, bo był fejm między nimi za ruchanie się z alvaro albo nawet dowolnym niemcem. Więc tak, 100%.

A pochodzę ze sporego miasta i średnią zarobków tutaj jest w czołówce kraju, a więc odpada motyw: „biednej wieśniary, która zobaczyła pierwszy
  • Odpowiedz
Zgadnij kto w 2 lata po małżeństwie z mokebe w końcu mu wygarnął, że mógłby zacząć pracować, a 5 min później jednym okiem wybierała numer na policję?


Hihi, klasyka, za każdym razem to samo.
  • Odpowiedz